تامپون های مولکولی در حال کاهش شدید ، ویروس شناس Broccolo: “سریع انواع کوید را پیدا نمی کنید”

[ad_1]

آزمایشات سریع آنتی ژن؟ طبق گفته ویروس شناس فرانچسکو بروکلو از دانشگاه میلان بیکوکا ، این سلاح ها برای مقابله با گردش ویروس های SarsCoV2 سلاح های بلندی هستند: آنها در واقع برای شناسایی آنتی ژن های پروتئین Spike ، پروتئین ویروسی که بیشتر جهش ها در آن متمرکز شده اند ، ساخته شده اند. گزینه ها.
“آزمایشات آنتی ژن ویروس طبیعی را تشخیص می دهد و در حال حاضر هیچ داده ای برای تأیید اینکه آیا آنها قادر به شناسایی پروتئین S اصلاح شده از انواع هستند در دسترس نیست.“، یادداشت ویروس شناس.
بنابراین ، وی خاطرنشان کرد ، “برای شناسایی و ردیابی انواع ، ساخت مولکولی ضروری است. بافر مولکولی دارای بار بسیار زیاد است که می توان انواع جدید را با تعیین توالی جستجو کرد.”

یک نگرانی اضافی وقتی در نظر بگیریم که آزمایشات مولکولی در همه مناطق کاهش یافته است از 15 ژانویه سال گذشته ، وقتی آزمایشات آنتی ژن با کل مولکولی در نظر گرفته می شود ، در بولتن روزانه وزارت بهداشت.

همان روز گذشته ، کلم بروکلی هشدار داد: با توجه به حساسیت پایین آزمایشات سریع آنتی ژن (مثبت مثبت 0.8)) در مقایسه با مولکولی (مثبت مثبت 8) ، نتیجه این است که “ما در حال ایجاد یک تصویر اشتباه از تصویر اپیدمیولوژیک ایتالیا هستیم : ما هر روز درباره نسبی که وجود ندارد صحبت می کنیم. “در عوض ، آزمایش های مولکولی از هم پاشیدند” ، همانطور که پیدمونت (37.2)) و سیسیل (37.1)) سقوط کردند..

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *