تامپون های سریع همراه با مولکولی در بولتن شمرده می شوند؟ تردید در مورد سیسیل

[ad_1]

قرار دادن آزمایشات سریع آنتی ژن در سیستم شمارش و بنابراین در بولتن روزانه؟ بله ، اما همه تامپون های سریع به اندازه نمونه های مولکولی خوب نیستند ، بلکه فقط نسل سوم هستند.

مدیر پیشگیری وزارت بهداشت ، جیانی Retza ، در مصاحبه ای با آندره D’Orazio در Giornale di Sicilia در غرفه ها ، مشخص می کند که آزمایشات نسل اول و دوم “باید بر اساس وضعیت اپیدمیولوژیک جمعیت مورد مطالعه تفسیر شود. در مورد این واقعیت که اگر فقط نسل سوم آنها محاسبه شود ، Retza توضیح می دهد که “این مسئله هنوز در جریان است ، ما باید ظرف دو روز آینده همه چیز را تعریف کنیم. به احتمال زیاد ما اطلاعات مربوط به تامپون های سریع انجام شده را در بولتن قرار خواهیم داد ، سرزمین ها با ما ارتباط برقرار می کنند ، اما باید دید که ، اگر همه ، یا فقط مناطق آخرین نسل باشد. “

اکنون سیسیل تنها می تواند به آزمایشات نسل دوم خریداری شده از ماه ها پیش در انبار ، که در درایوهای ایجاد شده توسط Asp برای غربالگری اپیدمیولوژیک جمعیت نیز انجام می شود ، اعتماد کند. تامپونی ، رضزا توضیح می دهد ، “که همیشه برخی از کاربردها را دارند ، حتی در مشاهدات جمعی ، اما در شرایط اخیر نمی توانند با آزمایش های مولکولی برابر شوند” ، تا حدی که در صورت مثبت بودن ، افراد جدا شده و با “کلاسیک” مورد مطالعه قرار گرفتند “تامپون طبق قانون لازم است.

آزمایشگاه تامپون کووید

مقاله کامل غرفه های نسخه Giornale di Sicilia

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتالی را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *