تامپون برای دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه در سیسیل: سپس منطقه تصمیم می گیرد که دوباره آنها را در روز دوشنبه باز کند

[ad_1]

غربالگری انبوه با هدف قرار دادن کل جمعیت مدارس ابتدایی و متوسطه سیسیل ، از دانش آموزان گرفته تا معلمان و کارمندان: این ارتباط است (در اینجا یادداشت کامل است) ، ارسال شده توسط اداره فعالیت های بهداشتی منطقه ای و رصدخانه اپیدمیولوژیک به مدارس با توجه به احتمال از سرگیری آموزش با حضور از 18 ژانویه. در هنگام معرفی باید مسیرهای ترجیحی برای دانش آموزان و معلمان ایجاد شود.

غربالگری گسترده در فرمان رئیس منطقه سیسیلی در 8 ژانویه سال گذشته پیش بینی شده است.

“مدیران جنبه های سرزمینی صالح – پیام را می خوانند – باید فعالیت های ویژه ای را برای بهره مندی دانش آموزان و معلمان متعلق به مدارس ابتدایی و متوسطه فراهم کنند. سازمان فوق الذکر باید از 14 تا 17 ژانویه تشکیل شود.”

عفونت های ویروس کرونر در پالرمو در حال افزایش است: از سرگیری مدارس پر خطر ، کودکستان ها نگران هستند

“مدیران درایو – ارتباطات ادامه دارد – باید مسیرهای ترجیحی را برای دانش آموزان و معلمان متعلق به دسته های فوق تعیین کنند و همچنین باید با شهرداران شهرداری ها هماهنگی لازم را برای شناسایی مکان های استفاده از تامپون در ساختار مدارس یا مناطق همسایه انجام دهند. ، همچنین برای دسترسی آسان به ماشین “

شهردار ، لئولوکا اورلاندو ، در فیس بوک درخواست کرد: “من به همه کسانی که در دنیای مدرسه کار می کنند ، در همه سطوح ، صرف نظر از اقدامات انجام شده توسط مقامات صالح ، دعوت می کنم تا به خدمات غربالگری رانندگی دسترسی پیدا کنند – در یک نمایشگاه ویژه مدیترانه ای ظاهراً از ASP و همچنین هر ساختار صالح دیگری برای سازگاری دعوت شده است تا بتواند با آنچه که امیدوارم پاسخ کافی و عالی کسانی باشد که مراقب مدرسه و سلامتی برخی کودکان هستند ، کنار بیاید.

روبرتو لاگالا ، مشاور منطقه ای در امور آموزش و پرورش ، گفت: “من خوشحالم كه از نظر سطح همکاری بالا با وزارت بهداشت ، اجازه می دهد تا توجه ویژه ای به نظارت بهداشتی كاركنان مدرسه و دانش آموزان ، همچنین با هدف از سرگیری آموزش حضوری انجام شود.” مرحله بحرانی همه گیری “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *