تازه سازی فرمان کریسمس ، کلیه نقل و انتقالات انجام شده: بیش از 628 میلیون

[ad_1]

“تمام نقل و انتقالات نوشیدنی های غیر الکلی برای فرمان کریسمس انجام شده است: بیش از 628 میلیون به حساب جاری دارندگان شماره مالیات بر ارزش افزوده – بارها ، رستوران ها ، شیرینی ها – تحت تأثیر محدودیت ها. بنابراین ، مقدار کل نوشیدنی های غیر الکلی ارائه شده بیش از 10 میلیارد است. با تشکر از سازمان درآمد.” . توییت ، وزیر اقتصاد روبرتو گوالتیری ، که همچنین توسط دبیر وزیر نیکولا زینگارتی در پروفایل های خود به اشتراک گذاشته شد.

نوشیدنی های مخصوص کریسمس برای کمک به بارها ، رستوران ها ، هتل ها ، شیرینی فروشی ها و دسته هایی که با تعطیلی Covid مجازات می شوند ، می رسند. اما ما در حال حاضر به فکر مصوبه جدید عصا برای شرکت های مشکل هستیم. این اقدام که دولت قبل از کریسمس با پذیرش انحراف کسری حدود 20 میلیارد دلاری همراه داشت ، شامل به تعویق انداختن صورتحساب هایی با هدف جلوگیری از بهمن خواسته ها بود که شاید با ورود ضایعات جدید همراه باشد.

آنچه مسلم است این است که سازوکار جدید “تازه سازی خودکار” که از طریق آژانس درآمد ایجاد شده به خوبی کار می کند و سریع است. این آژانس به سرپرستی ارنستو ماریا روفینی به 221000 انتقال خودکار به ارزش حدود 628 میلیون یورو چراغ سبز نشان داده است که طی چند ساعت مستقیماً به حساب مشاغل آسیب دیده از تعطیلی های اعمال شده در تعطیلات کریسمس می رسد.

با این آخرین بخش ، مشارکت های غیر قابل استرداد پرداخت شده از ابتدای همه گیری درآمد بیش از 10 میلیارد دلار بود که در مجموع از 3.3 میلیون انتقال اعتبار بر اساس احکام متعددی پیروی می شود: “شروع مجدد” dl ، “آگوست” ، “Ristori” از یک به چهار و “کریسمس”.

معاون وزیر اقتصاد ، لورا كاستلی (M5s) گفت: “تازه سازی به پایان نرسیده است.” برای بستن ، اما ، در گذشته ، کار عالی. “

دولت اکنون بر مشکلات داخلی خود متمرکز شده است ، که با طرح استفاده از منابع بازیابی آمیخته شده است. اما از طرف دیگر ، فوریت یک ماده جدید نه تنها از نیاز به کمک اضافی برای افراد دشوار ناشی می شود ، بلکه همچنین از نیاز به جلوگیری از سقوط موج بالای 50 میلیون اعمال بر مالیات دهندگان ناشی می شود: 35 میلیون پرونده مسدود شده در سال 2020 و 15 میلیون بازرسی و نامه انطباق. تعداد اسناد مربوط به بازرسی های انجام شده در سال 2021 به زودی به آنها اضافه خواهد شد. بنابراین ، مدیریت فوق العاده دستور با تعویق بیشتر برای ضعیف ترین مودیان و نوعی اسقاط – تعادل و نمونه – برای کسانی که از آنجا که آنها می توانند پرداخت کنند ، ممکن است او هنوز جریمه و سود تخفیف داشته باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *