تاری ، واحد پول اجتماعی برای بهبود اقتصادی جزیره: پیشنهاد به Ars of Attiva Sicilia

[ad_1]

طرح های جبران اقتصادی و “ارز اجتماعی” به نام “تاری“برای گام برداشتن در مسیر بهبود و رشد اقتصادی در سیسیل. این پیشنهاد گروه در Ars di Attiva Sicilia است.

این سکه در مرکز بحث در کنفرانس سیسیل در دارایی بود که در Piersanti Mattarella در Palazzo dei Normanni در پالرمو برگزار شد.

نمایندگان پارلمان منطقه ای Attiva Sicilia ، Angela Fotti و Sergio Tancredi ، مشاور اقتصادی منطقه ، Gaetano Armao ، اقتصاددان Antonino Galoni ، Paola Loredana Bruno از Odek Palermo ، Alessia Ruggeri ، رئیس Upi Italia ، Vitoria Rocky مداخله کردند. ، Gabriella D’Alessandro ، Rts Group ، Antonello Mineo ، Meccatronica ، Giuseppe Li Rosi ، شرکت کشاورزی سیسیلی ، Gaetano Santoro ، مدیر National Upi

Tarì چیزی بیش از سیستمی برای مبادله بدهی ها و وامها در مجموعه مقامات محلی ، شرکت ها و انجمن های بخش سوم نیست. سیستمی مبتنی بر این اصل که اگر کسی کالاها یا خدماتی را با بازار بالقوه در زنجیره تولید کند ، در حال حاضر در خودش ارزش دارد و هنگامی که یک شرکت کننده کالا یا خدمات را می فروشد ، اعتباراتی دریافت می کند که می تواند برای سایر نهادهای درگیر در این شرکت هزینه کند. زنجیر.

در این مصاحبه ویدیویی با سرجیو تانکردی ، معاون منطقه ای Attiva Sicilia.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *