تابوت رافائل کارا در پایتخت با کف زدن و احساسات

[ad_1]

از طریق Nemea ، شمال رم ، خانه او به مدت چهل سال ، تا Campidoglio ، جایی که وی توسط شهردار ویرجینیا راگی مورد استقبال قرار گرفت و محل تعزیه در اتاق Protomotic در ساعت 18:00 افتتاح شد: مراسم تشییع جنازه ، همراه با کف زدن طولانی و ارتباط عمیق رافائل کارا ، که از رم عبور کرد.

ابتدا مخاطبان Foro Italico را متوقف کنیدچه تعجب آور است که در آنجا برنامه تلویزیونی شاد او Carramba برگزار شد. همکارانش از RAI پیشنهاد کردند که این سازه به نام او نامگذاری شود و همکار وی ملی کارلوچی که مجری برنامه تلویزیونی Dancing with the Stars در اینجا است ، منتظر اوست: در DNA شما و ما را بیاموزید. او زن لبخند بود ، شیوه نمایش او ایجاد احساسات بود … متاسفم که او را به عنوان رقاص در رقص با ستاره ها نداشتم. “برای همراهی تابوت رافائل ، کارگردان و شریک زندگی به مدت 17 سال سرجیو ژاپینو و تشویق بسیار طولانی افرادی که منتظر او بودند.

منتظر شما ، همراه با کارگران و افرادی که در Teatro delle Vittorie کار می کنند، همچنین بسیاری از شهروندان که برای او آخرین خداحافظی کردند ، و فلاویو اینسینا ، بازیگر و مجری که در اینجا کار می کند: “ما اینجا هستیم – او گفت – برای ادامه تشکر از استعداد خارق العاده بانویی در صحنه که بدون سر و صدا بیرون رفته است ، با همان سبکش رفت ، با همان کلاسی که روی صحنه به ما داد. “

بین تشویق کارمندان رای و از میان بسیاری که برای استقبال از وی متوقف شدند ، مرحله چهارم این موکب ویاله مازینی ، مقر فرماندهی بهشت ​​بود. فابریزیو سالینی ، مدیرعامل این شرکت ، به یاد می آورد که “او علاوه بر استعداد ، فداکاری ، سخت کوشی ، سخت کوشی ، حرفه ای گرایی بزرگ را ارائه داد: او یک هنرمند بی نظیر بود که می دانست نسلها چگونه صحبت کند. رافائلا کارا این بود و ما دوست داریم او را با لبخندی که برایش حیاتی بود به یاد بیاورد … او یک مدل و یک نقطه شروع بود ، ارزشهایی که بیان کرد ارزشهای RAI است. “

زوج مدیر Rai 1 استفانو کولتا، هیجان زده و هیجان زده ، او آن را به عنوان “متراکم شادی واقعی و نشاط واقعی به یاد آورد. این بسیار دقیق بود و باعث شادی تلویزیون شد ، هیچگونه تزئینات غیر ضروری نداشت و در یک آزادی اخلاقی بسیار عمیق زندگی می کرد.” مارچلو فوآ ، رئیس RAI ، به Rai 1 به تسلیت تلفن گفت ، در مورد “غم و اندوه عمیق و عرضی در جریان این مراسم تشییع جنازه: کارا می دانست چگونه یک نماد باشد ، او معتبر بود ، بسیار عالی بود تا آخرین لحظه رافائل ما ؛ او بیشتر کار خود را در بهشت ​​گذراند و فرصتی برای غروب آفتاب حرفه ای نبود. “صبح جمعه در 12 مراسم تشییع جنازه در کلیسای سانتا ماریا all’Ara Coeli به یاد می آورد.

ایستگاه دوم مراسم تشییع جنازه رافائلا کارا از طریق Teulada 66 بود ، صندلی استودیوهای RAI از بدو تأسیس و از زمانهای بسیار خوش برنامه Pronto Raffaella. جمعیت زیادی در انتظار تابوت و روزنامه نگار برونو وسپا بودند ، که تأکید کرد که “ویژگی او انسانیت کامل بود و من هرگز او را بدون لبخند به یاد نمی آورم. او یک تظاهرات کننده بزرگ و یک مجری عالی بود.” همراه او نیز جیانکارلو ماگالی ، نویسنده تلویزیونی رافائلا به همراه جیانی بونکومپانی است که به یاد می آورد چگونه “شما فیلمنامه را به او دادید و در یک دقیقه او اوضاع را کنترل کرد و آن را نشان داد.” سومین مرحله رژه که توسط Tg1 ویژه و به طور مستقیم توسط خبرنگار Em D’Aquino برگزار می شود ، تئاتر delle Vittorie است ، جایی که کارا در Milleluci ، Canzonissima و با آخرین نمایش تلویزیونی “History Begins You” کار می کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *