بین Marzamemi و Portopalo di Capo Pasero ، بازیگران Bicibicitalia سیسیل را نشان می دهند

[ad_1]

در Prime Video می آید “Bicibicitalia” ، سفری جذاب در زیبایی های منظره ایتالیا با دوچرخه ، گشت و گذار در مناطق در دو قسمت در جمع دو رهبر ارکستر که کلیشه شخصیت های تلویزیون نیستند ، اما پسران همسایه ، یک زن و شوهر نیز از صحنه فیلمبرداری خارج می شوند: این Abruzzo Federico Perotta ، بازیگر تئاتر ، کمدین با بسیاری از نمایش ها به احترام او و والنتینا اولا زیبا ، دختری از برنامه تلویزیونی ، و اکنون بازیگر تئاتر و خواننده است.

این پروژه از روی شهود استفانو گابریل ، کارگردان تلویزیون و فیلم رومی صاحب Framexs Multimedia ، شرکتی که سالها به طور کلی در زمینه تولید فیلم ، تلویزیون و محتوای ویدئویی فعال بوده است ، متولد شد: “ایده اصلی – همانطور که کارگردان توضیح داده است – این است که از طریق یک وسیله حمل و نقل دوستدار محیط زیست ، سالم و قابل استفاده در مورد کشور زیبای ما ، به ویژه در مناطق کمتر مورد بهره برداری و آشنا ، بگویید: دوچرخه. نه یک موتورسیکلت اسپرت یا شدید ، بلکه یک دوچرخه مناسب برای همه ، خانواده ها ، کودکان و افراد مسن است. “

فدریکو و والنتینا به برخی از شوخی ها جان می بخشند و سپس با چرخاندن پدال ها به مکان هایی می خواهند که نشان دهند. آنها غالباً صحبت با مردم عادی ، حتی م institutionsسسات را متوقف می کنند ، اما حتی بیشتر اوقات با مهمانان مشهور در هر زمینه یا بازیگران روبرو می شوند ، به عنوان مثال در مورد سیسیل ، جایی که ملاقات با انریکو لو ورسو خوش شانس و دلپذیر بود ، درست در مرزاممی، در سیراکیوز ، جایی که با آنها در مورد روابط زیبا با منطقه خود ، میهن بی چون و چرای تئاتر ، صحبت کرد.

در اینجا در سیسیل ، سفر گنجینه ای به ایتالیا چشم اندازهای فوق العاده ای را ارائه می دهد و به دو گردشگر دوچرخه اجازه می دهد تا با سنت هایی که این قلمرو هرگز از دست نداده و واقعاً سعی در انتقال آنها داشته است ، آشنا شوند. انجام افتخارات مطمئناً دریاست ، که یک منبع اقتصادی با ارزش غیر قابل انکار است.

همانطور که اتفاق می افتد ، به عنوان مثال در Portopalo di Capo Pasero ، یک دهکده ساحلی برای کشف: در اینجا این دو شخصیت درخشان زیبایی زیبایی ساحل را مجذوب خود می کند. از یک طرف تنار باستانی ، از طرف دیگر قلعه تافوری. تا آنها را به جزیره بکر Capo Pasero هدایت کنید ندای مرغهای دریایی است ، که راه آنها را به بهشت ​​طبیعی نشان می دهد ، اما در مرزام است که آنها برای تعمیق دو فرقه ای که اغلب یافت می شود ، می روند: مذهب ، با تشکر از شواهد تاریخی و معماری شگفت انگیز ، و آن ماهیگیری استدر واقع ، بیشتر ساکنان خود را وقف دریا می کنند.

این برنامه توسط Format srl تهیه شده و توسط Mauro Venditti تهیه شده است ، که معتقد به این پروژه است و تلاش زیادی برای انجام آن می کند: خدمه 16 نفره در واقع برای دو فصل و در مجموع 40 شرط بندی (در واقع دو مورد برای هر یک) به ایتالیا سفر می کنند. منطقه کار) نویسندگان برنامه Berardino Iacovone و Piergiorgio Lalli.

این گروه حضور متخصصان سطح بالا مانند جیانلوکا گالوچی (اپراتور DOP و steadicam) ، جولیان کالوگارو (خلبان DIT و هواپیمای بدون سرنشین) ، داوید زوچتی (ویراستار) ، لورنزو گابریل (رنگ شناس) و اوژنیو واتا ، نویسنده موسیقی را می بیند ، اما قبلاً همه مسئول میکس صدا هستند.

یکی دیگر از ارزشهای افزوده شده به برنامه ، موضوع نهایی Bicibicitalia است که توسط Tetes de Bois گردآوری و اجرا شده است. توزیع زنیت توافق نامه توزیع فرم را با Prime Video بسته می کند.

تور “مجازی” در میان زیبایی های ایتالیایی Bicibicitalia در Prime Video موجود است ، آماده ارائه احساسات شدید حتی در لحظه ای دشوار مانند لحظه ای که کل جهان تجربه کرده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *