بینگ ، محبوب ترین اسم حیوان دست اموز بچه ها ، دوباره بازگشته است: 11 قسمت جدید روی آنتن

[ad_1]

یکی از محبوب ترین فیلم های انیمیشن کودکان “بینگ»، با 11 قسمت جدید و چالش های شگفت آور از امروز در یک پیش نمایش ، در یک جعبه ، در RaiPlay بازمی گردد.

این اسم حیوان دست اموز که به زیباترین بازی جهان یعنی بزرگ شدن مشغول است ، باید با آزمایش های جدیدی روبرو شود ، بعضی از آنها در دسترس اوست و برخی دیگر ، بزرگتر از او ، فقط وقتی کلید مناسب را پیدا می کنند ، بر آنها غلبه می کنند .

“بینگ” با تشکر از داستان های خنده دار خود ، که از دوشنبه 15 فوریه (ساعت 6 بعدازظهر و در تکرارها در 7 ، 15.05 و 20.45 بعد از ظهر) در Rai YoYo نیز خواهد بود ، می تواند تحریک ، تحریک ، تفکر و آرامش مردم باشد. طرفداران به دلیل توانایی هایشان در مواجهه با مشاغل شخصی و روابط با دیگران.

این مجموعه بر اساس کتاب نویسنده و طراح برنده جایزه تد دیوان ساخته شده و با پشتیبانی فنی استودیوی انیمیشن ایرلندی “Brown Bag Films” (پیتر خرگوش ، دکتر پلوچه) تولید شده است. این پروژه با کمک تحقیقات دقیق تربیتی توسعه یافته و با هدف اصلی شامل و سرگرمی کودکان ، بدون فراموش کردن حمایت از والدین و مربیان ساخته شده است. بینگ که نامزد نهایی کارتون های سال 2015 بود ، برنده جوایز Emmy Kids 2016 شد.

در ایتالیا ، اسم حیوان دست اموز “بینگ” اولین بار در سال 2018 در Rai Yoyo ظاهر شد و از آن زمان به یک شخصیت محبوب کودکان تبدیل شده است. سال گذشته ، این پربیننده ترین فیلم انیمیشن در کل پلتفرم RaiPlay بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *