بیمبو خفه می شود ، پرستار او را از طریق تلفن نجات می دهد: “اینجا نحوه کمک به والدینم است”

[ad_1]

پسری دو ساله پس از بلعیدن یک تکه موزارلا خفه شد ، اما او به لطف یک پرستار نجات یافت که از طریق ویدئو از طریق برنامه پیوند داده می شود ، والدین کودک را در مانورهای نجات ظریف زندگی می کنند. این داستان ، به لطف فناوری ، با یک پایان خوش ، از بولونیا می آید و شب قبل از شب کریسمس ، 23 دسامبر اتفاق افتاده است. رستو دل کارلینو به آن می گوید.

پرستار دنیله سلین 41 ساله از بیمارستان مگیوره در بولونیا زیر 118 سال است که از طریق مرکز عمل از طریق تلفن بین والدینش استفانی و میشل به او رسیدند. با استفاده از فناوری به آنها کمک می کند. “ما خواهان ماساژ قلب بودیم – خواهر کارلینو توضیح می دهد – بنابراین من شروع به دادن اولین نشانه ها به خانم کردم ، اما بدون اینکه بتوانم حرکات آنها را ببینم و همه چیز بسیار دشوارتر بود.”

بنابراین او تصمیم گرفت از FlagMii استفاده کند ، برنامه ای که کمی بیشتر از یک سال توسط Emilia-Romagna و Piedmont استفاده شد و به یک تلفن هوشمند اجازه می دهد تا 118 که می تواند همه چیز را کنترل کند ، زندگی می کند ، در کنار مرکز عملیات نشسته است. یک پیام خصوصی به تلفن می رسد تا پذیرفته شود ، دوربین فعال شده و عملیات برای شروع آماده است.

پرستار از سر گرفت ، “بلافاصله ، تصویر کودک روی صفحه ظاهر شد و من شروع به کارگردانی پدر کردم ، که در ابتدا در ماساژ اشتباه کرده بود ، بنابراین او را اصلاح کردم.” همسرش با احتیاط کامل هر حرکتی را انجام می داد. حدود بیست دقیقه در انتظار رسیدن آمبولانس و ماشین ماند. بدون این تماس ویدیویی؟ بیایید بگوییم که هیچ شانس کمی برای ایمنی کودک کوچک وجود نخواهد داشت. “سپس کودک در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه در پلی کلینیک Sant’Orsola بستری شد ، تحت عمل جراحی قرار گرفت و در تاریخ 29th مرخص شد. حال او خوب است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *