بوکس: کلمنته روسو که هنوز قهرمان ایتالیا است اکنون راهی توکیو شده است

[ad_1]

او 27 ژوئیه آینده 39 ساله خواهد شد ، روزی که امیدوار است در توکیو باشد. کلمنته روسو امروز در آولینو فتح کرد، شاید با یک حکم مشکوک ، ششمین عنوان قهرمان نخبگان ایتالیا ، اولین بار در وزن فوق العاده سنگین وزن (91+ کیلوگرم) ، و اکنون مستقیماً پنجمین دوره بازی های المپیک خود را دنبال می کند ، رکوردی که بوکسور از هر کشوری به آن دست یافته است. رسیدن به آنجا آسان نخواهد بود ، مسابقات مقدماتی تابستان در پاریس باقی مانده است ، اما مبارز ضد زنگ Marcianise متقاعد شده است که به آمادگی کامل برسد ، حتی اگر اکنون به رده بالاتر رفته باشد ، جایی که رقبا با قدرت زیادی در دست دارند .

امروز ، در حلقه Pala Del Mauro ، “تاتانکا” متئو ژیرولامو را شکست داد، قهرمان ایتالیا 2019 ، با جمله ای که برخی آن را دوست نداشتند ، اما در مورد بوکس نیز بحث شد و ژیرولامو ناامید به نظر می رسد ، اما به خصوص از تصمیم داوران ناراحت نیست. در میدان ، روسو از پای چپ خود به خوبی استفاده کرد ، در حالی که ژیرولامو سری های مختلفی را به ثمر رساند. به طور خلاصه ، برنده می توانست مدافع عنوان قهرمانی باشد ، اما در نهایت این تجربه غالب شد.

روسو پس از بازی گفت: “من این پیروزی و عنوان ایتالیا را به پدرم تقدیم می كنم ، امروز امروز 71 ساله می شود.” حتی بیشتر ، و سپس من تمام کارتریج هایم را در پاریس شلیک می کنم: من واقعاً می خواهم به توکیو بروم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *