بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس گفت: “مرگبارترین نسخه کوید”

[ad_1]

به اصطلاح نسخه انگلیسی Covid این نه تنها از فشار اصلی مسری است ، بلکه طبق آخرین داده ها و “سیگنال های” توسعه یافته توسط کارشناسان ، ممکن است حتی بیشتر باشد فانی. نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز داونینگ استریت ، با اشاره به اشاره صحیح دانشمندان در این زمینه ، با استناد به اولین شواهد در این زمینه ، این حرف را زد.

جانسون گفت: “امروز بعدازظهر باید به شما بگویم كه به ما اطلاع داده اند كه شواهدی وجود دارد كه نشان می دهد نسخه جدید علاوه بر سرعت انتشار ، می تواند با نرخ بالاتر مرگ و میر نیز همراه باشد.” پذیرش بیمارستان در انگلیس به 38562 نفر ، که 72 درصد بیشتر از اوج اولین موج همه گیر در ماه آوریل است.

پروفسور پاتریک والانس ، مشاور ارشد علمی دولت انگلیس ، گفت که شواهد گزارش شده توسط جانسون هنوز “جزئی” و “تأیید” است. اما او اشاره کرد که به نظر می رسد برخی از داده ها نشان می دهد که چگونه در گروه های سنی که بیشتر تحت تأثیر Covid قرار دارند ، نسبت مرگ و میر در افراد آلوده می تواند از میانگین 10 تا 1000 “تا 13-14 تا 1000” باشد.

در همین حال ، مت هنکوک ، وزیر بهداشت جانسون ، نیز طی چند ساعت گذشته ترس علمی را برانگیخته است – تأیید نشده اما ممکن است – اینکه احتمال دارد گزینه اخیر دیگری ، آفریقای جنوبی باشد افزایش مقاومت در برابر واکسن های موجود، تا “50٪” از سویه اصلی عفونت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *