بودجه منطقه ایمن است: رم برای برنامه اضافه کار خوب است

[ad_1]

دولت کونته تصویب کرد طرح توافق نامه ، که توزیع را پس از 10 سال امکان پذیر می کند آخرین سهم از حداکثر کسری بودجه مشخص شده در سال 2018. این ، همانطور که Giacinto Pipitone در مقاله ای در Giornale di Sicilia در غرفه ها گزارش داده است ، به منطقه اجازه می دهد تا 400 میلیون از بودجه امسال “پس انداز” کنید.

به این ترتیب تصویب حداقل بودجه موقت با رفع انسداد فوری هزینه های منطقه امکان پذیر خواهد بود (البته محدود به یک دوازدهم بودجه سال گذشته). دیروز ، فقط در انتظار این رنگ سبز ، آرس مجبور شد جلسه را برای تمرین مقدماتی به روز دوشنبه موکول کند.

رم بلافاصله برنامه بازپرداخت به ارزش 40 میلیون را تحمیل کرد و سپس به تدریج مبالغ را تا سال 2029 افزایش داد، وقتی پس انداز در مقایسه با سطح فعلی هزینه های جاری باید به 1 میلیارد و 740 میلیون برسد. از جمله اقدامات می توان به توقف سه ساله گردش مالی مدیران منطقه ای ، کاهش هزینه های کارکنان (-10٪ برای حقوق اضافی) ، کاهش بودجه برای تحقیق و توسعه و تعدیل سنوات نمایندگان مجلس اشاره کرد. اما اصلاحاتی نیز وجود دارد که کنسرسیوم های جنگلداری و احیای زمین را تحت تأثیر قرار می دهد.

مقاله کامل غرفه های نسخه Giornale di Sicilia

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتال را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *