به Conte-ter: ابتدا استعفا و سپس توافق با Italia Viva ، درخواست تجدید نظر در Pd و M5S

[ad_1]

فشار دادن Conte a گفتگو با Iv را از سر بگیرید، استعفا در کویریناله یا رأی گیری زودهنگام در صورت رد روز چهارشنبه گزارش عدالت توسط وزیر بونافده قبل از اتاق ، از طریق استعفا در کویریناله ، و 48 ساعت فرصت برای ترک “کسانی که مایل هستند”. این دو فرضیه یکشنبه سیاسی طولانی است.

به نظر می رسد عاملان احتمالی مخالف نظرسنجی ها در نظرسنجی ها هستند ، اما فشارها بر نمایندگان مجلس و مراكز همچنان قوی است و به نظر می رسد با انتخاب سكوت پالازو چیگی ، تنش ها در حال افزایش است. وزیر دم فرانچسكو بوكا ، یكی از نزدیكترین همكاران كنته ، فكر كرده بود بن بستی را كه وی را به از سرگیری گفتگو با حوا دعوت كرده بود ، خنثی كند و بدین ترتیب مانورای “هرگز دیگر با رنزی” توسط رهبران حزب دموكرات را نقض كند.

حتی رهبر گروه Dem در سالن ، Graziano Delrio ، که در سالن نیز به Renzi حمله کرده بود ، همان دعوت را به Conte کرده بود که از رهبر IV خواستار “ژست” توبه ، یک “واقعیت” بود. به کلماتی که در طول روز تکرار شده اند. توسط اتور روزاتو یا ترزا بلانوا. ژستی که می تواند مثلاً رای خصمانه بونافده باشد.

در حقیقت ، مسئله این است که با توجه به رای گیری روز چهارشنبه در مورد گزارش سرپرست ، هیچ نظامی جدید برای گسترش گروه کوچک “داوطلبان” که هفته گذشته ظهور کردند ، دیده نمی شود ، همانطور که یکی از سازمان دهندگان ابتکار ، برونو تاباچی تأیید کرد ، که به کانته پیشنهاد می دهد تا اختیار را به کویرینال تحویل دهد تا گفتگو با حوا با توجه به شمارش دوباره آغاز شود.

پاسخ از طرف لوئیجی دی مایو است، که اولین بار رنزی را تحمیل کرد (“بین کونته و رنزی ، بیایید کونته را انتخاب کنیم”) ؛ وی سپس رأی روز چهارشنبه (“نه رأی به بنافده ، بلکه به دولت”) را دراماتیک کرد و سرانجام به “مقامات” بالقوه دستور داد تا ظرف 48 ساعت خود را نشان دهند. به عنوان بخشی از رای گیری روز چهارشنبه ، در غیر این صورت آنها این کار را “برای رای دادن بکشید” انجام می دهند.

سخنان دی مایو به “In mezz’ora” بلافاصله توسط پیرفردیناندو کازینی ، مهمان لوسیا آنونزیاتا ، برچیده شد: “دی مایو در مورد انتخابات صحبت می کند ، می داند دروغ است” ، همچنین به این دلیل که اگر کونته باید سقوط کند ، همیشه وجود دارد شخص دیگری “که اکثریت پارلمان بر روی او بنا شده است: و در اینجا” مشاوره رایگان “حزب دموکرات مسیحی قدیمی آمده است: کنته از ماتارلا مسئولیت خود را برمی گرداند ، گفتگو با رنزی را از سر می گیرد و پست جدیدی می گیرد.

بندیتو دلا ودووا (+ اروپا) ، اکنون در مخالفت است ، همچنین با همان اقناع پیش شرط گسترش اکثریت به روش اروپایی پسند است. و سناتورهای مهم دموکرات ، مانند آندره مارکوچی ، رهبر گروه ، جیانی پیتلا ، معاون وی ، داریو استفانو و استفانو کولینا ، تحریکات خود را در دیوار دیوار کنته نشان داده اند. در این سناریو ، فورزا ایتالیا ، که با پیشنهاد یک دولت نهادی روز شنبه با سیلویو برلوسکونی به بازی برگشت ، بر این واقعیت تکیه می کند که کونته به شورا گوش نخواهد داد ، برای شمارش و از دست دادن آن به مجلس می آید.

آندره کانگینی و اوسوالدو ناپولی گفتند: “کانته بخشی از مشکل است ، نه راه حل.” بنابراین ، اگر نخست وزیر سقوط کند ، سناریوهایی باز می شود که برای آزورها خوشایند است ، مانند دولت اورسولا یا وحدت ملی. از این رو ماریا استلا گلمینی به همه آبی ها برای جمع آوری صفوف توصیه می کند: “همه ضامن های واقعی به بنافده رأی منفی می دهند”: پس از مرگ پاپ ، دیگری ساخته می شود. رسیدگی

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *