به لیست کونته برای نجات دولت از بحران: چه کسی “مسئول” است

[ad_1]

بر “مسئول” برای کمک به جوزپه کانته در نجات دولت. نام گروهی که اکثریت فعلی در حال کار برای جایگزینی آرا replace ایتالیا ویوا در پارلمان هستند ممکن است کلمات “Conte” یا “Conte” را داشته باشد. به طور خلاصه ، این یک عملیات کاملاً پارلمانی ، شبیه به مدیران نیست ، که با آن برلوسکونی در دسامبر 2010 دولت خود را نجات داد ، به عنوان یک عملیات سیاسی ، مشابه UPR کسیگا در سال 1998 ، زمانی که او از تولد دولت D. – Alema پس از سقوط Prodi.

این سناریویی است که کل اکثریت در حال کار بر روی آن هستند ، نه فقط پالازو چیگی ، همانطور که داریو فرانچسینی در راس حزب دموکرات نظریه پردازی کرد. فرانچسچینی گفت: “اکثریت در یک سیستم دو قطبی دیگر” در پارلمان جستجو و ساخته می شود ، این قبلاً دو بار در این مجلس قانونگذاری اتفاق افتاده است و گشودن و در پرتو گفتگوی روزمره با نیروهای سیاسی مشکلی ندارد. ” آماده حمایت از یک دولت طرفدار اروپا قادر به مدیریت شرایط اضطراری بهداشتی ، توانبخشی و تصویب قانون انتخابات متناسب “.

رویکرد جدید ، در مقایسه با رویکردی که تاکنون توسط Palazzo Chigi دنبال شده است ، در خدمت جلال بخشیدن به عملیات برای جلوگیری از انگ از کسانی است که می پیوندند (“شما Scilipoti جدید هستید”). بعلاوه ، این امر نه تنها برای افراد بلکه برای کل اعضا مانند UDC یا Idea-Cambiamo که هر کدام دارای سه کرسی در سنا هستند (به ترتیب دی پولی ، ساکونی و بینتی ، همچنین Berruti ، Romani ، Quagliariello) به نفع خود خواهد بود. ، حتی اگر در جلسه سمت راست در مرکز لورنزو سزا و جیووانی توتی نجات کونته را رد کنند. کنته در حال حاضر از پشتیبانی M5s (92 سناتور) ، Pd (35) ، Leu (5) ، Autonomie (6) ، 9 سناتور دیگر از گروه مخلوط (بوكارلا ، كاریو ، دی بونیس ، دی مارزیو ، فانتتی ، فاتوری ، لوناردو) برخوردار است. ، Merlo ، Ruotolo) و Italia Viva (18). بنابراین ، در مجموع 165 رأی ، که بدون Iv به 147 رأی سقوط کرد.

11 رأی در این لایحه برای رسیدن به 158 رد شده است ، این اکثریت سیاسی در سنا است (315 بعلاوه 6 سناتور مادام العمر انتخاب شده). در میان سناتورهای مختلط که بخشی از اکثریت هستند ، 3 نفر از مای وجود دارد که به عنوان نماد انتخابات گذشته ، اگر به 10 نماینده برسد ، می تواند یک گروه پارلمانی تشکیل دهد. بنابراین تحت فشار اکثریت مجلس سنا بر روی یک سری سناتورها (مانند سناتورهای Udc و Idea-Cambiamo) ، برنامه ریزی شده است که به یک گروه خودمختار مای که روح آن را به نام جوزپه کونته می دهد ، زندگی کند ، اکنون بیشتر و بیشتر و بیشتر در چشم انداز و یک رهبر سیاسی برای انتخابات بعدی راه اندازی شده است. علاوه بر کوره های قبلی گرگوریو د فالکو و تیتان دراگو که در دسترس خود هستند تا نیروها را افزایش دهند او سایر پنتی های سابق (مارتلی ، سیامپولیو ، پاسیفیکو ، ماریلوتی) را هدف قرار می دهد.، به برخی از نمایندگان Fi (Minute، Tiraboschi، Machines)، با این حال ، هیچ تأییدی وجود ندارد ، زیرا هیچ موردی برای Fi سابق در Iv (Conzatti ، Carbone) وجود ندارد ، که در واقع انکار می کند.

در هر صورت ، اگر عملیاتی از لیست کانته منتقل شود و اکثریت خود را با یک گروه چهارم پارلمانی به ماتارلا نشان دهند ، آنگاه پیشرفت برای سناتورهای ایو آغاز می شود و از آنها می خواهد “به خانه خود بروند” ، و سرنوشت خود را از این جدا کنند. از رنزی. همان مدل در اتاق ، جایی که 8 دستگاه M5 سابق قبلاً گام برداشته اند. پنج نفر به مرکز دموکراتیک تاباچی مراجعه کردند و سه نفر از قهرمانان اصلی پوپولو گفتند که آنها در دسترس هستند. پس از آن 15 عضو پارلمان اروپا وجود دارد که در هیچ یک از اعضای ثبت نام نکرده اند (تقریباً همه M5 های سابق) و اطلاعات در Fi از بین اعضای پارلمان اروپا حساس به جذابیت و مسئولیت اروپایی ها انجام می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *