به تعویق انداختن 2 هفته صورت حساب های مالیاتی ، تازه سازی در راه است

[ad_1]

سایه بحران تازه سازی را مسدود نمی کند: در شب سوم ، شورای وزیران به مدت سه روز به یک درخواست جدید برای انحراف منجر شد ، که در طول جلسه به 32 میلیارد افزایش یافت ، که پس از افشاگری نخست وزیر جوزپه ، پارلمان باید در 20 ژانویه به آن رای دهد کنته همچنین ارسال ممیزی ارسال قبض های مالیاتی در پایان ماه وجود دارد، منتظر یک بسته اقدامات برای کاهش تأثیر 50 میلیون اقدام معلق در طی همه گیری است.
بنابراین ، راه کمک های جدید به اقتصاد ، که هنوز آسیب های ناشی از تعطیلی علیه کوید را گرفتار کرده است ، همچنان با سرنوشت قوه مجریه ارتباط نزدیک دارد ، اما به گفته وزیر فرانسه ، فرانچسکو بوچا ، فرمان جدید “بالاترین اولویت” را دارد و بحران “ما را متوقف نخواهد کرد” کار در جهت تأمین زمان های سریع “برای کمک های موقت جدید برای اسکی و مداخلات” قابل توجه “برای بارها و رستوران ها و برای تمام فعالیت های تحریم شده توسط تعطیلی.

در واقع ، این طرح Cdm جدید را به محض انتقال اتاق ها به کسری جدید غیر تجاری فراهم می کند. این یک درخواست احتیاط است ، با توجه به ترس از موج سوم که می تواند منجر به نیاز به مداخله بیشتر شود: به طور خلاصه ، همه منابع بلافاصله برای فرمان 5 Ristori استفاده نمی شوند ، که اکنون هیچ کس آن را یک فرمان نمی نامد. نهایی “و بخشی را می توان به عنوان” کوچک نجات دهنده “حفظ کرد تا از نیاز به ادامه کار ، شاید در همان نزدیکی ، برای درخواست بیشتر انحراف در چنین چارچوب سیاست نامشخص جلوگیری شود.

آنچه رابرتو گوالتیری وزیر اقتصاد توصیف می کند “یکی از بزرگترین مانورهایی است که تاکنون برای مقابله با بیماری همه گیر انجام شده است – بیش از 100 میلیارد مداخله – سال را” حتی اندکی بهتر از آخرین برآورد -9٪ پردازش شده “به پایان می رساند قبل از موج دوم “. نشانه کارایی اقدامات این استدلال است که ما “باید به کار خود ادامه دهیم” و زمینه را برای یک اقدام اقتصادی فوری جدید ، “غیر قابل تعویض و فوری” آماده کنیم.

منابع از یک طرف برای نوشابه های غیرقابل استرداد جدید برای فعالیت های آسیب دیده از بحران استفاده می شود، با مکانیزم “برابر سازی” که باید حداقل برای شش ماه تلفات را اندازه گیری کند (اما ما فکر می کنیم برای کل سال).

از طرف دیگر ، وجوه باید بسته جدیدی از اقدامات را برای مداخله در آنچه معاون وزیر اقتصاد آنتونیو میسیانی “کوه قبض مالیات” توصیف می کند ، پوشش دهد. در همین حال ، یک فرمان موقت ارسال پوشه ها را برای دو هفته دیگر به حالت تعلیق درآورد که از روز دوشنبه از سر گرفته می شود. سپس ، با مصوبه بعدی Ristori ، اطمینان حاصل خواهد شد که وقتی اطلاعیه های جدید مقامات مالیاتی می رسند ، اقدامات تخفیف ، از اسقاط یک چهارم تا ترازنامه و نمونه ، آماده می شوند. این بسته همچنین ممکن است شامل تمیز کردن انبار باشد ، که توسط ارنستو ماریا روفینی ، مدیر آژانس درآمد آورده شده است ، تا دستگاه جمع آوری را کارآمدتر و پراکندگی کمتری ایجاد کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *