بهداشت و درمان در سیسیل ، 100 میلیون نفر برای کارمندان جدید و داروهای محلی

[ad_1]

چراغ سبز کارمندان جدید در بهداشت عمومی سیسیل به لطف افزایش سقف کارکنان تقریباً 100 میلیون یورویی. “FP CGIL، CISL FP، UIL Fpl، Gaetano Agliozzo، Paolo مونترا و انزو تانگو ، در مورد بخشنامه ای از بخش بهداشت منطقه ای اظهار نظر کردند.

این سند با امضای مشاور Ruggiero Razza ، هدف کلیه شرکتهای موجود در سیستم بهداشت منطقه ای است که از مدیران می خواهند هرچه سریعتر نیازهای سه ساله و برنامه های کارکنان را بر اساس منابع اقتصادی جدید اصلاح کنند تا در نتیجه افزایش هزینه ها (+ 96.5 میلیون یورو) هدف از مداخلات ویژه اجسادی است که در آنها 118 مرکز عملیاتی وجود دارد ، چهره خانواده و پرستاران شهرداری و داروی کیفری.

“وضعیت اضطراری اپیدمیولوژیکی کوید 19 که ما تجربه می کنیم متأسفانه تمام نقایص سیستم را که مدتی است محکوم کرده ایم برجسته کرده است. با شروع نیاز به تقویت داروی محلی و حفظ Lea ، سطح اولیه کمک بالا است. یک لحظه اساسی و با توجه به مرحله مرکزی کمپین واکسیناسیون “، می گویند دبیران کل.

“مرحله مذاکره در سطح شرکت در حال آغاز است. Agliozzo ، Montera و Tango به این نتیجه می رسند که موسسات مجبور به استفاده از قراردادهای مدت دار یا سایر اشکال استخدام می شوند و خطر جدی برای ایجاد ناامنی جدید در کشوری است که این آفت هنوز به طرز فجیعی باز است. بنابراین ، ما مدتی است که خواهان راه حل های ساختاری و بلند مدت هستیم و اکنون با شروع روند ، گام به گام آن را دنبال می کنیم تا پایان یابد ، و یک جرعه نوسازی در بهداشت عمومی منطقه انجام دهیم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *