بعد از الکس ساندرو ، کوادرادو نیز مثبت است: یووه با مدافع کناری اضطراری است

[ad_1]

دوش آب سرد دیگری برای یوونتوس توسط آندره پیرلو. بعد از اخبار دیروز درباره مثبت بودن الکس ساندرو کوید -19 ، امروز بود خوان کوادرادو کلمبیایی برای قبولی در تست مثبت تامپون. بازیکن بدون علامت ، همانطور که باشگاه در یادداشتی که در وب سایت خود قرار داده بود ، تأیید شد ، بلافاصله در انزوا قرار گرفت.

اخباری طراحی شده برای برهم زدن برنامه های مربی یوونتوس ، که از بازگشت کلمبیایی از جلسه محرومیت برای محدود کردن خسارت پس از اخبار روز گذشته اطمینان داشت. کل تیم در انزوای امانتداری قرار گرفته اند تا کارکنان و بازیکنان قبل از سفر به میلان تحت یک بالشتک جدید قرار بگیرند که فردا اتفاق خواهد افتاد

در مورد ترکیب ، دانیلو و فرابوتا اکنون تنها دو مدافع هستند که می توانند اعزام شوند ، اما ممکن است دومی در چنین مسابقه ای ظریف امنیت را تضمین نکند و بنابراین سرمربی یوونتوس می تواند دمیرال (از مصدومیت برگشت) را به سمت راست با حرکت بعدی دانیلو به سمت چپ.

در خط هافبک ، به همراه بنتانکورت ، باید رابیوت وجود داشته باشد ، که در حالی که جلو بود ، در خارج از موراتا در محرومیت حضور داشت ، خبر خوشحال کننده این است که بعد از تب دیروز دیبالا بهتر است و او در حمله با رونالدو به میدان می رود در یک مسابقه ، فردا شب در خانه رهبران میلان ، که برای جاه طلبی های مدافع عنوان قهرمانی ضروری است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.