بسیاری از موارد مثبت کاذب در درایوها ، Cts Sicilia خواستار تعلیق لنت ها است

[ad_1]

بلافاصله تست را کامل کنید که ، همانطور که همیشه گفتم ، اینها مزخرفاتی است که علیه مردم انجام شده است ، و علاوه بر این ، بدون منفی قرار گرفتن در انزوا محافظ و تکرار آزمون بعد از سه روز. تعداد منفی های کاذب خیلی زیاد است. “این را پروفسور کریستوفورو پومارا ، مدیر گروه پزشکی قانونی در پلی کلینیک کاتانیا و عضو کمیته علمی فنی مراقبت های اضطراری Covid-19 در سیسیل اظهار داشت.

استاد دانشگاه ، یکی از حامیان اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با بیماری همه گیر ، با توجه به استراتژی های جدید آزمایش که دیروز توسط اداره کل پیشگیری از بهداشت وزارت بهداشت منتشر شد ، از این پایان نامه حمایت می کند. “آزمایشات سریع – توضیح می دهد پومارا – آنها وقتی منطقی استفاده می شوند منطقی هستند: یا به صورت آنامنیستیک و از جوامع محلی ، خصوصاً اگر اغلب در صورت منفی گرایی تکرار شود. از دیروز ، استاد تأکید می کند ، وزارتخانه تا حدی موضوع را روشن کرده است ، که مدتی است که تکنسین ها بر آن تأکید کرده اند و من چندین بار به عنوان تحلیلگر ریسک درباره آن صحبت کردم. “

“از آنجا که به نظر من می رسد ، حداقل در کلمات ، شما می خواهید اولویت مدرسه را داشته باشید ، سپس این کار را انجام دهید. اکنون ،” ادامه می دهد ، “اولویت مطلق باید به مدارس و دانشگاه ها داده شود ، و برنامه های پیگیری ردیابی در آنجا برنامه ریزی شده است.” چندین روز از دست رفته است سازماندهی فوری با مدارس و مدارس را در نظر بگیرید – او نتیجه گرفت – یک کارزار مداوم برای بررسی معلمان و دانش آموزان به صورت داوطلبانه و نمونه های از پیش تعیین شده “.

آزمایشگاه تامپون کووید

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.