بسکتبال: شرکت ایتالیایی مقابل صربستان 17 سال دیگر در المپیک شرکت می کند

[ad_1]

بسکتبال ایتالیا، 6154 روز بعد ، یک مدال نقره تاریخی در فینال 2004 آتن ، مغلوب آرژانتین شد که باعث حذف ایالات متحده شد ، به المپیک برمی گردد. او موفق شد یک شاهکار واقعی انجام دهد ، تا در بلگراد در خانه معاون قهرمانی صربستان در ریو 2016 (102-95) به پیروزی برسد ، اگرچه او از کالیبر مارکو بلینلی محروم بود ، که به آبی ها نه گفت ، و از دنیلو گالیناری ، که فقط شب گذشته بازی را در پلی آف NBA با آتلانتا هاوکس به پایان رساند.

با این حال ، در توکیو ، او می تواند به بقیه گروه بپیوندد ، حداقل این چیزی است که علاقمندان به سرنوشت بسکتبال آبی امیدوارند. این یکی از بازیهایی بود که در تاریخ بسکتبال باقی خواهد ماند ، بازیهایی که شاید در آستانه فقط رئیس جمهور فیپ ، جیانی پتروچی و مربی مئو ساکتی اعتقاد داشتند. اما پس از آن بازیکنان به میدان آمدند و لیاقت پیروزی را داشتند ، علی رغم “دست کوچک” متهم در فینال هنگام صربستان بازگشت خطرناک تحت صعود ، با وجود از دست دادن Teodosic با پنج خطا. آتزوری ها در میان بی اعتمادی به مردم بلگراد عملا همیشه جلوتر بودند (ظرفیت محدود به دلیل شیوع همه گیر) ، و در پایان این اعداد و ارقام خود گویاست: 24 امتیاز توسط نیکو مانیون ، پسر بیست ساله هنر بدون ترس ، 22 امتیاز و 12 مبارزه برای آچیل پولونارا ، 21 مورد برای سیمون فونتکیو ، شاید بهترین در این زمینه ، 15 امتیاز برای استفانوونتوت و 10 مورد برای الساندرو پاژولا ، یک مرد نیمه شنوا 21 ساله که با سردی خوب بازی می کند یک جانباز در صربستان که توسط Teodosic و Micic خیانت شد ، Andjusic و Petrusev تا آخر جنگیدند ، اما این کافی نبود.

بنابراین ، در روز شگفتی های بزرگ در مقدماتی بسکتبال المپیک ، معجزه ایتالیا وجود دارد. غول های بسکتبال مانند کرواسی و لیتوانی علاوه بر صربستان در خانه خواهند ماند و در توکیو آزورها تصمیم خواهند گرفت که آتن را تکرار نکنند ، حداقل به عنوان موارد اضافی عمل نکنند ، مأموریتی که در صورت تکرار عملکرد امروز در بلگراد انجام می شود. ایتالیا با داشتن حتی 21 امتیاز بالاتر از رقبا ، همیشه هدایت این دیدار را برعهده داشته است و سپس صربستان جبران کرده است ، زیرا بین ملی و هم تیمی هایش ترس از موفقیت درست هنگام دستیابی به گل غلبه داشت.

اما کار عالی فونتکیو و همینطور تنوت و سپس شوت هایی که از خط مانیون (که در بردن آنها مهارت داشتند) بی فایده بود برای تلاش های صربستان ، که منجر به یک سه گانه توسط آندوشیچ پر سر و صدا شد. بنابراین برای صربستان ، که در ریو 2016 “هیولاهای” آمریکایی را برای طلا به چالش کشید ، کاری نمی توان انجام داد: این بار ایتالیا به تلاش غیرممکن می رود. کودتا امشب موفقیت آمیز بود ، آیا تا به حال شاهد تکرار تاریخ در ژاپن بوده اید … ANSA

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *