بریتانیا ، جانسون از محاصره جدید خبر داد: مدارس تعطیل هستند و هیچ امتحانی در تابستان وجود ندارد

[ad_1]

قفل ملی سه گانه به نام یا در واقع تا انگلیس گسترش یافته است – تا کنون پرجمعیت ترین کشور انگلیس ، با بیش از 55 میلیون نفر از 66.5 میلیون نفر – و انقباض اخیر بی سابقه حتی در اواسط ماه فوریه حتی در مدارس. این را بوریس جانسون به جمعیت انگلیس اعلام کرد.

یک هشدار جدید 5 در مورد سیستم هشدار 4 سطح (سطح) معرفی شده است که کمی قبل از کریسمس به روز شده است ، که هدف آن محدود کردن گسترش عفونت هایی است که عمدتا توسط انواع اخیراً ویروس انتشار تسریع شده تغذیه می شوند ، انتظار می رود واکسیناسیون منجر شود به اثرات ایمنی طیف گسترده مورد نظر. در واقع ، این سومین محاصره عمومی از بهار گذشته و بلوک یک ماهه اعمال شده در انگلیس از نوامبر تا آخرین دوم دسامبر است.

“مدارس ابتدایی ، متوسطه و دانشگاهی در سراسر انگلیس از فردا فقط باید خدمات خود را از راه دور ارائه دهند. شرکت در امتحانات تابستان امسال امکان پذیر نیست.” جانسون اطمینان داد كه مدارس “خطرناك نیستند” “بسیار بعید است” نوع جدید ویروس تحت تأثیر کودکان قرار گیرد. وی توضیح داد ، اما مدارس “می توانند مانند ناقلین انتقال دهنده ، باعث شیوع ویروس در خانواده ها شوند.”

“فقط در انگلیس ، در هفته های اخیر تعداد بیماران Covid یک سوم افزایش یافته است ، 40٪ بیشتر در ماه آوریل. متأسفانه ، این رقم افزایش یافته است. “

“ما امیدواریم که بتوانیم محاصره را پس از اواسط ماه فوریه شکست دهیم.”. نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، هنگامی که اقدامات محدودکننده جدید انگلیس را در تلویزیون داونینگ استریت به تصویر کشید ، این حرف را زد. وی افزود: “اگر بتوانیم اولین دوز واکسن را برای چهار گروه اولویت دار دریافت کنیم ، تعداد زیادی از افراد را از راه ویروس خارج خواهیم کرد.”

“اگر بدانیم که ویروس تغییر نمی کند ، اگر کمپین واکسیناسیون موفقیت آمیز باشد ، اگر تعداد قربانیان کاهش یابد و همه در اجرای قوانین عمل کنند ، امیدواریم پس از اواسط ماه فوریه از محاصره خارج شویم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *