برنامه بهبودی تصویب شده است ، اما بحران دولت در آستانه است: یک درگیری کلی کنته و رنتزی ، تمام فرضیه ها در اینجا است

[ad_1]

چراغ سبز طرح بهبودی ایتالیا ، اما دولت تمرکز خود را بر روی این بحران گذاشته است. شورای شبانه وزیران در مورد برنامه بهبود و پایداری ، تقابل کامل نخست وزیر جوزپه کنته و ماتئو رنزی را تأیید می کند. نخست وزیر سابق در تلویزیون اعلام کرد: “اگر هیچ MES وجود نداشته باشد ، وزرای چهارم رای ممتنع خواهند داد.” و این طرح در واقع با پرهیز از وزرای ترزا بلانوا و النا بونتی به تصویب می رسد.

کنفرانس مطبوعاتی که توسط رنزی در سالن بعد از ظهر تشکیل شد ، می تواند خداحافظی حوا از دولت باشد. سناتور اعلام کرد: “ما صبح تصمیم می گیریم و سپس آن را به مطبوعات اعلام خواهیم کرد.”
حاشیه مذاکرات پس از CDM بیشتر شد. اگر در بعد از ظهر منابع اکثریت هنوز خواهان فرصتی برای اجلاس سران بین رهبران برای تصحیح بودند و قبل از ورود به پالازو چیگی ، وینچنزو اسپادافورا هنوز “شرایط انجام مسئولیت” را می دید ، در پایان جلسه تصور می شود که هیچ زمینه های زیادی برای تجمیع اکثریت تا آنجا که شایعات ادامه می یابد و “متکی” به افراد “مسئول” احتمالی آماده برای جایگزینی Iv در سنا است: 4 سناتور از گروه Renzi و 8 سناتور از Forza Italia اعتبار گرفتند.
آخرین درگیری بین IV ، کونته و دیگر احزاب متحد در مس رخ داد. وزرای رنزی با شکایت از تاخیر در فوریت کشور و تازه سازی مواد تازه ، امتناع از صندوق نجات را “غیرقابل درک” توصیف کردند.
“كنت در نسل بعدی شامل نمی شود ، اینجا محل بحث نیست” ، در پاسخ كونته خواستار شد “با استناد به رویکرد” در مورد تعداد مرگ و میرها در ایتالیا حدس نزنید تا ” که عقل و همچنین اخلاق را آزرده خاطر می کند. “

بلافاصله پس از آن ، روبرتو گوالتیری وارد عمل شد. وزیر اقتصاد توضیح داد: “ECM” هیچ ارتباطی با برنامه نسل آینده اتحادیه اروپا ندارد “و حتی اگر تصمیم گرفته شود كه فعال شود ،” منابعی برای سرمایه گذاری اضافی در دسترس نخواهیم داشت “. ، هیچ دلیلی برای خودداری وجود ندارد “، این مفهوم است که به نوبه خود بر Francesco Boca و Enzo Amendola تأکید دارد. در حالی که وزیر بهداشت Roberto Speranza به خاطر می آورد که چه کاری برای مبارزه با همه گیری انجام شده است ، همچنین از نظر منابع. بسیار پرتنش توصیف می شود ، حوا برنگشت و وزرا رای ممتنع دادند ، اما در پایان Cdm Gualtieri خوشحال شد: “این یک کار عالی بود ، مهمتر از هر بحث و جدال. اکنون بیایید در پارلمان و در جامعه صحبت کنیم.”
پس از چند ساعت ، بحران دولت می تواند سیاست ایتالیا را تحت سلطه خود درآورد. تصادفی نیست که کونته تصمیم می گیرد یک دو برابر Cdm را اجرا کند و یک شب در سیستم جدید ضد کووید (با وضعیت اضطراری ، که می تواند تا 30 آوریل تمدید شود) ، و پنج شنبه دیگر در انحراف جدید برای تازه سازی ژانویه. از این طریق او سعی می کند مهمترین اقدامات فعلی کشور را ارائه دهد.
سپس ، اگر وزرای چهارم استعفا دهند ، نخست وزیر می تواند واقعاً راه را برای سرشماری و حمایت از رهبران هموار کند. رنزي حمله كرد: “اين دولت كونته-ماستلا خواهد بود و ما در مخالفت يا يك دستگاه اجرايي ديگر خواهيم بود.” گوفردو بتینی ، بافنده بزرگی در روزهای قبل از بحران ، گفت: “نیروهایی هستند که می خواهند در ارتباط با اروپا مشارکت کنند و من فکر می کنم در زمان مناسب می توان این نیروها را فاش کرد.” در حالی که به نخست وزیر و خاکریز او برای شمارش ، اگر حوا در چند ساعت آینده دور شود ، یک بانک از رومانو پرودی می آید. نخست وزیر سابق توضیح داد: “كونته خوب عمل كرد. به نظر من رنزي همان هدف را دارد كه همان Bertinotti (در Prodi I ، ويراست). و به نظر می رسد اکنون ماتریس بحران واقعاً پرتاب شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.