برای پاداش دانشگاه دانشجویی تماس می گیرید؟ INPS نشان دهنده آنچه نشان می دهد است. دوره های کارآموزی در مکان های غیر اروپایی در حال انجام است

[ad_1]

پاداش دانشجویی؟ Inps ، از طریق یک یادداشت ، برای روشن کردن اینکه پیام در این ساعت ها در وب چیست ، مداخله می کند. جایزه ای برای دانشجویان نیست ، اما در واقع فراخوان درخواست “بورس تحصیلی برای دوره های آموزشی و دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه” است، مختص کودکان یا یتیمان و معادل آن ، به کارمندان و مستمری بگیران ثبت نام شده در صندوق واحد مدیریت اعتبار و خدمات اجتماعی ، صندوق مدیریت کمک بزرگراهی و صندوق Ipost سابق.

در یادداشتی ، INPS توضیح داد كه طی یك تماس سالانه ، این سرویس “بخشی از اقدامات اعتباری ، كمك اجتماعی و آموزشی است كه به اعضای صندوق های فوق الذكر ارائه می شود ، كه خود از طریق هزینه های مشاركت تأمین می شود و نه از طریق منابع عمومی”.

درخواست ها از امروز 27 ژانویه 2021 تا 12 ظهر اول مارس 2021 قابل ارسال است.

کارآموزی ، اعلامیه دیگر

در عوض ، فراخوان دیگری وجود دارد که اجازه می دهد کارآموزی ها را به مکان های غیر اروپایی بازگرداند ، که به دلیل همه گیری در حال انجام از راه دور انجام می شود. اعلامیه برنامه MAECI-MUR-Fondazione CRUI تا 19:00 در 19 فوریه بصورت آنلاین خواهد بود. بکار گرفتن: www.tirocinicrui.it.
دانشجویان 55 دانشگاه شرکت کننده با سفارتخانه ها (98 مکان) ، کنسولگری ها (28) ، نمایندگی های دیپلماتیک (36) ، م institسسات فرهنگی (24) و هیئت ها (1) همکاری خواهند کرد. از نظر جغرافیایی ، محل کار در دفاتر میزبان به شرح زیر است: 102 در اروپا ، 30 در آمریکای شمالی ، 13 در آفریقا ، 12 در آسیا ، 11 در آمریکای مرکزی و جنوبی ، 11 در خاورمیانه ، 4 در ایتالیا ، 4 در اقیانوسیه .
دوره های کارآموزی از 10 مه تا 6 آگوست 2021 انجام می شود و می تواند برای یک ماه دیگر تمدید شود. دوره کارآموزی به شما این امکان را می دهد که حداقل 1 CFU را برای هر ماه فعالیت تشخیص دهید. فراخوان برنامه ها و لیست دانشگاه های شرکت کننده را می توانید در اینجا بارگیری کنید: https://www.tirocinicrui.it/187-tirocini-bando-maeci-mur-crui/

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *