بحران M5S ، آزمونهای گفتگوی Conte-Grillo: اما در ساعت 5.30 بعدازظهر کنفرانس نخست وزیر سابق همچنان سرما را حفظ می کند

[ad_1]

گفتگوی بین Beppe Grillo و Giuseppe Conte مجدداً آغاز می شود تا تلاش کند تا برای بحران جدی که جنبش در آن غرق شده است ، راه حلی پیدا کند. یک تماس تلفنی بین بنیانگذار جنبش و نامزد رهبر در را برای تلاش برای ایجاد مجدد شکافی که دو طرف می توانند به همگرایی برسند باز می کند. به گفته منابع معتبر ، ضامن برخی از موارد مورد مناقشه کنته ، مانند موارد مربوط به ارتباطات و انتصابات را که در دست رهبر جدید سیاسی باقی خواهد ماند ، کنار می گذارد.

همانطور که چندین قانونگذار در ساعات اخیر درخواست کرده اند ، گریلو نقش ضامن را حفظ خواهد کرد. “چگونه كنته حالا نه خواهد گفت؟” درمورد نمایندگان 5 ستاره ، که اکنون امیدوارند بتوانند صلح را در خانه بین دو مدعی برقرار کنند اظهار نظر کردند. اما بازی به هیچ وجه تمام نشده است. هر کسی که جوزپه کانته را پس از تماس تلفنی با Beppe Grillo شنیده است گزارش می کند که هنوز با بنیانگذار جنبش فاصله است و گره های اصلی هنوز حل نشده است. نماینده جنبش ، که در زمینه میانجی گری کار می کند ، می گوید: “ما کار می کنیم ، پایان کار هنوز نوشته نشده است” و احتمال دستیابی به توافق وجود دارد ، اما عکس این موضوع وجود دارد. اما زمان در حال اجرا است.

امروز بعد از ظهر ، ساعت 5.30 بعد از ظهر ، کنته یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می کند و احتمالاً برخی از ذخایر حذف خواهد شد. نخست وزیر سابق در یک پست فیس بوکی گفت: “من امروز بعدازظهر ساعت 5.30 بعدازظهر کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهم کرد. “شما می توانید آن را به صورت زنده در صفحه من دنبال کنید.”

در میان به اصطلاح «بدبینی» تحت سلطه «کنتیانی» است. نمایش گریلو به نمایندگان مجلس چنان خشن بود که نه تنها روابط فعلی اعتماد متقابل را تضعیف می کند ، بلکه به گونه ای است که احتمال همکاری در آینده را به خطر می اندازد. وی خاطرنشان كرد ، گریلو “می خواهد قدرتی را كه در جنبش دارد حفظ كند” و این با مسئولیت هایی كه به یك رهبر سیاسی تعلق دارد نمی تواند سازگار باشد. به حدی که ما در حال حاضر نه تنها به احتمال تولد حزب کونته بلکه همچنین در مورد چگونگی سازماندهی آنچه از جنبش گریلو باقی مانده است فکر می کنیم.

گفته می شود که پیش بینی این است که اگر همه چیز باید با تعیین یک هیئت مدیره به تصمیم ایالت های عمومی برگردد. در صورت تقسیم بندی ، رهبری مشارکتی می تواند به M5 بازگردد. گزینه ای که بسیاری از نمایندگان مجلس می توانند از آن استقبال کنند. حتی اگر اکثریت آشکارا از توافق استقبال کنند. همانطور که آرا the نمایندگان مجلس که خواستار ترکیب مجدد درگیری هستند ، چند برابر می شود ، به نظر می رسد حتی پایگاه در طرف صلح است. در واقع افراد زیادی در وبلاگ ستاره ها و صفحه Fb Grillo از بنیانگذار می خواهند که یک قدم عقب برود: “Beppe – ما در یک پست می خوانیم – شما و Gianroberto عالی هستید ، اما اگر نمی خواهید فقط یک بصیر ، از نظر عملی اجازه می دهد تا Conte پروژه ها و ایده های مختلف M5S را اجرا کند ، در غیر این صورت همه چیز بی فایده خواهد بود “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *