بحران دولت ، وزیر بوکا Forza Italia را گشود

[ad_1]

“ما دولتی با حاکمان سلطه که هرگز چنین نخواهیم کرد، ما نمی توانیم این کار را برای دفاع از ایتالیا و موقعیت ایتالیا در اروپا انجام دهیم. با Fi متفاوت است ، اما سوال باید پرسیده شود، آنها کسانی هستند که با حاکمان حاکم اتحاد دارند ». وزیر امور منطقه ای چنین گفت فرانچسکو بوکا با SkyTg24 تکرار کرد که نمی توان به فکر دولتی بود که همه در آن حضور داشته باشند “مواردی وجود دارد که نمی توان واسطه آنها شد.”

ما همیشه آنجا بوده ایم ، رنزیبه. ما می توانیم در هر زمان مقابله کنیم ، مشکل این نیست که این کار را با اخاذی انجام دهیم ، این قابل قبول نیست “، بوکا به کسانی که از او پرسیدند آیا امکان دارد با رهبر ایتالیا ویوا باز شود پاسخ داد. بوکا افزود: “ما در پارلمان هستیم ، خانه ای شیشه ای و همیشه می توان راه حلی برای آن پیدا کرد” ، اما بوكا با تأكید بر اینكه حوا به “گام به عقب” نیاز دارد ، افزود.

وی در پایان با تأکید مجدد بر لزوم “بازنگری در ارزیابی سیاسی” که منجر به استعفای وزرا شد ، گفت: “و من هیچ قدم به عقب نمی بینم.” “ما می توانیم در هر زمان مقابله کنیم ، این مسئله نیست. مشکل اصلی انجام ندادن آن با اخاذی به عنوان شرط است. انجام این کار با پس گرفتن وزرا قابل قبول نیست و قابل قبول نیست. وی نتیجه گرفت كه ما در پارلمان هستیم و همیشه می توان در آنجا راه حلی یافت. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.