بحران دولت ، فیکو تا امشب در کویریناله ، اما این یک بن بست کامل است: برخورد سوالات و نام ها

[ad_1]

روبرتو فیکو تا امشب برای گزارش گزارشی از نتیجه مأموریت تحقیق رئیس جمهور سرجیو ماتارلا به کریناله می رود. رئیس اتاق این سخنان را گفت ، و برای چند دقیقه در میز برنامه صحبت كرد.

فیکو تا ساعت 6 عصر در دسترس بودن را اعلام کرد و شرکت کنندگان در جلسه گفتند که می توانند کار را قبل از آن زمان به پایان برسانند.

با این حال ، به نظر نمی رسد این توافقنامه آینده باشد. عدالت ، یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در دستور کار دولت ، در میز اکثریت قرار دارد. و برای آندره اورلاندو ، معاون دبیرکل دموکرات ، “جایزه” ای برای حل مسئله به مرور ارائه دهد.

میانجیگری انجام شده توسط این بخش ، لایحه را ادامه می دهد ، که روند کیفری را اصلاح می کند و از زمان رسیدگی می کاهد. با این حال ، اگر متن ظرف شش ماه تأیید نشود ، در این صورت اقدام مستقیمی در مورد محدودیت فعلی انجام خواهد شد. علیرغم نخستین گشایشهای جنبش ، یک منبع تیز بین ایتالیا ویوا وجود دارد ، که بر اساس آن هیچ توافقی در مورد جایزه اورلاندو وجود ندارد و “هیچ توافق نامه ای در مورد مهلت قانونی و روند کیفری وجود ندارد.”

تمام نشانه ها هنوز هم برای تعداد احتمالی دنباله هستند. بنابر اعلام منابع واجد شرایط ، بن بست اکنون کامل شده است – پس از وتو چهارم در بونافده و اورلاندو به عنوان معاون نخست وزیر و در بسته بندی نکردن وزارت زیرساخت ها و میراث فرهنگی و پس از نشست 5S در مورد ورود بوسکی به دولت و تعلیق Pd – 5s-Leu به درخواست Renzi (بیش از حد در نظر گرفته) از 3 وزارتخانه مهم برای Boschi ، Rosato و Bellanova.

تاکنون هیچ پیشرفتی در مورد هیچ محتوایی حاصل نشده است: “ماتئو رنزی” مطابق آنچه آموخت ، در سخنرانی خود در جلسه با نمایندگان ایتالیا می گوید: “تا پایان ، ما سعی خواهیم کرد ببینیم آیا آمادگی لازم برای مداخله وجود دارد”. زنده.

و به طور ناگهانی پاسخ معاون دبیر حزب حزب دموکرات آندره اورلاندو می آید: “Renzi می گوید که در عدالت” ما در صفر مطلق هستیم. من احتمالاً به جلسه دیگری دعوت شدم. باز کردن اصلاحات در سیستم تعزیرات ، تغییر نسخه ها ، استراق سمع … بیایید این شانس را از دست ندهیم! “، او در توییتر نوشت.

در صورت عدم توافق در مورد مسائل ، هیچ مقایسه ای بین اسامی وجود ندارد. اما انتخاب نخست وزیر نیز در کانون اختلافات باقی مانده است: “تا زمانی که این گره حل نشود ،” لورادانا دی پتریس از لو گفت: “هر کاری مفید است اما تعیین کننده نیست.”

اگر سرجیو ماتارلا در چند ساعت آینده تصویر را تغییر ندهد ، باید بحران را در چهار راه ورشکستگی گرافتر ، دولت رئیس جمهور و رای گیری هدایت کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *