بحران دولت ، سخنرانی مورد انتظار جوزپه کانته در سالن به طور زنده: “ما برای مصلحت کشور کار کردیم”

[ad_1]

اتاق اعلامیه های نخست وزیر جوزپه كنته را درباره وضعیت سیاسی تعیین شده با استعفای وزرای ایو آغاز كرد. “ما هنوز منتظر فصل اصلاحات هستیم. حتی امروز یک چشم انداز وجود دارد. نخست وزیر در مورد “حرفه محکم طرفدار اروپا” و “یک برنامه گسترده و جسورانه برای اصلاحات” صحبت کرد.

“ما باید با همه گیری مقابله کنیم. در این ماههای چشمگیر ، این اکثریت مسئولیت زیادی نشان دادند ، در دیدگاههای خود به وحدت رسیدند و در عمل عزم راسخ داشتند. ” «آیا ما همیشه بهترین انتخاب را انجام داده ایم؟ آیا تصمیمات درستی گرفته ایم؟ ما با شدت و احتیاط فوق العاده عمل کرده ایم – صحبت کردن در مورد کار دولت در مدیریت مراقبت های بهداشتی اضطراری – اگر من ممکن است از طرف دولت با سر بلند صحبت کنم ، این در مورد استکبار نیست ، بلکه در ذهن کسانی است که کل “انتخاب برای محافظت از سلامت سیاسی بود ، تنها با محافظت از این دارایی اساسی می توان ساختار اقتصادی کشور را حفظ کرد.”

پس از سخنرانی کونته ، بحثی در جریان خواهد بود که تا ساعت 15.30 که جلسه به حالت تعلیق در می آید ، به منظور ضد عفونی اتاق تا 17 ، زمانی که نخست وزیر پاسخ خواهد داد ، وجود خواهد داشت. سپس توضیحات رأی و رأی اعتماد وجود خواهد داشت.

با سخنرانی در مجلس عبور سریع اما دشوار جوزپه کونته از پارلمان امروز آغاز می شود پس از عقب نشینی هیئت Iv توسط ماتئو رنزی. ما کار را با کمترین مشکل آغاز می کنیم ، اتاق ، که باید اعتماد ، چه مطلق و چه نسبی را به راحتی به دولت بسپارد.

فردا موذی ترین کلاس برای مجریان ، سنا است ، جایی که کونته در ساعت 9.30 حاضر می شود تا نتیجه رای اعتماد حدود 20 را دریافت کند.

یک سخنرانی از امروز ، که در اتاق های Quirinale نیز شنیده می شود. سرجیو ماتارلا آخر هفته تعمداً با رهبران سیاسی ارتباطی نداشت: آنچه او گفت ، به گفته وی ، اکنون این بود که نقش داوری باید بدون نقص باشد. بدون توصیه ، بدون اشاره ، بدون فشار ؛ اگر دولت اکثریت داشته باشد ، هرچند فقط اکثریت باشد ، آن را در نظر می گیرد ، حتی اگر گره نیروی سیاسی موردنیاز دولتی که مجبور است با آزمایش های تاریخی روبرو باشد باز بماند. از طرف دیگر ، اگر دولت سقوط کند ، بحران باز می شود و رئیس دولت باید پس از دفاع از بی طرفی نقش خود ، برای مشاوره های باز ، به میدان برود.

فرضیه های مختلف قبلاً چندین بار تقسیم شده است و از یک مدیرعامل جدید با همان اکثریت و نخست وزیر جدید (اما Pd ، M5s و Leu قبلاً او را مستثنی کرده اند) تا یک دولت با ذهنیت گسترده (تعادل بسیار دشوار اما غیرممکن) تا انتخابات زودرس را شامل می شود. به اصطلاح بدترین حالت برای کال ، حتی بیشتر در میان یک بیماری همه گیر ، اما هیچ کس به طور پیشینی از آن مستثنی نیست).

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *