بحران دولت ، رنزی الکول: “بگذارید اگر ما را می خواهند بگویند.” حزب دموکرات کونته را برای این کار می خواهد

[ad_1]

رایزنی های امروز با صعود به کول توسط Mateo Renzi و Italia Viva به اوج خود رسید.

“انتخاب ایتالیا برای ایتالیا اشتباه است ، ما با بازگشت به سمت خود خطر از دست دادن قرار خود را داریم. ما به زودی به یک دولت نیاز داریم و به رئیس جمهور این فرصت را داده ایم تا مناسب ترین راه حل ها را پیدا کند ، ما یک دولت سیاسی را ترجیح می دهیم این نهادی است ، اما ما برای دولت نهادی نیز باز هستیم “، رنزی در پایان گفتگو با ماتارلا گفت.

از کانته پشتیبانی می کنید؟ “ما نام او را ذکر نکردیم زیرا هنوز در مرحله قبلی هستیم. نکته اصلی امروز این است که ما آماده حمایت از یک دولت سیاسی یا حتی نهادی هستیم ، اما باید بدانیم که آیا آنها می خواهند در مقابل ما بایستند. ما 15 روز لجن را متحمل شد زیرا فقط ما مشکلات شایستگی ایجاد کردیم. ما در جنگ لجن غرق نشدیم. “

و دوباره: “شکار یک نماینده مجرد ناشایست است ، آنها او را باور کردند که با یک یا دو رای بحران حل خواهد شد. همانطور که وزرای مستعفی ما نشان می دهند ، Iv برعکس است.”

در همین حال ، رئیس جمهور سرجیو ماتارلا از همه درخواست نام و برنامه برای رسیدن به اکثریت می کند. همانطور که نیکولا زینگارتی پس از تقابل با رئیس دولت به آن اشاره کرد ، حزب دموکرات بر حمایت خود از کونته تأکید کرد. “ما تمایل خود را برای حمایت از انتصاب رئیس جمهور كنته ابراز كرده ایم ، كه حتی در آخرین رای اعتماد نیز ثابت كرد كه نقطه تركیب و تعادل پیشرفته است.”

حزب دموکرات گفته است که از رئیس جمهور مستعفی جوزپه کانته “برای دولتی که بتواند بر یک پایگاه گسترده و مستحکم پارلمانی حساب کند ، که در قلب بهترین سنت اروپا در برخورد با موارد اضطراری همه گیر است ، حمایت می کند.” راه اندازی مجدد کشور “.

اما Conte ter و عملیات “سازندگان” لازم است تا با تغییر اندازه Italia Viva به آن جان ببخشد ، سایه در حال ضخیم شدن است. سناتور لوئیجی ویتالی ، سازنده یک شب و دیگر مانند آن نیست ، دوباره فکر کرد و ریکاردو مرلو اروپایی دلیل آن را توضیح می دهد: “این یک عملیات سیاسی است که به طور عمدی برای مشروعیت بخشیدن به گروه جدید ما انجام شده است.” خود ویتالی ، که اکنون از کونته عذرخواهی می کند ، صریحاً اظهار داشت که از ترس از رای گیری حمایت می کند.

اما وی توسط سیلویو برلوسکونی (که در فکر توافق نامه های گسترده است) و سالوینی (آماده گفتگو با همه ، تا زمانی که مالیات و عدالت اصلاح شود) متقاعد شدند. رهبر اتحادیه در آستانه رایزنی های راست میانه آن را انكار كرد: “این جدی است ، من به هیچ قیمتی به دولت نمی روم. كتاب باید به ایتالیایی ها داده شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.