بحران دولت ، در اینجا پنج نام شکاف در نبرد بین کونته و رنزی آورده شده است

[ad_1]

همه چیز در مورد اسامی است. نبرد برای دولت جدید بر اساس ارقام دومنیکو آرکوری ، آلفونسو بونافده ، روبرتو گوالتیری ، لوسیا آزولینا ، روکو کازالینو.

از نظر ماتئو رنزی ، وزارت آموزش و علوم در حال حاضر یک مشکل ثانویه است. از طرف دیگر ، طرح واکسیناسیون مسئله بسیار داغ تری است و توسط رهبر IV در حال رسیدگی است. عواقب ناگواری برای آرکوری ، که سوپر کمیسر او هرگز مایل به از دست دادن نیست. رنزی ، مانند Kirinal ، پس از مشاوره ها در هوای برنده صحبت کرد. از کسانی که می دانند حتی اگر شمارش در آنجا باشد ، Iv بطور قابل توجهی تقویت می شود.

از طرف دیگر ، كنته در حال حاضر از دور رایزنی های روبرتو فیكو را تماشا می كند ، اما با رئیس سالن در تماس غیررسمی است. و این احتمال وجود دارد که او نظر خود را در مورد روند در حال توسعه بیان نکند: دور دوم مشاوره ها چیزی غیر قابل استثنا است.

بحران ، فیکو با طرفین دیدار می کند: M5s و Pd بر نام کونته ، رنتزی اصرار دارند:

رئیس مجلس بیش از هر چیز دیگری در طول روز گوش می داد. یادداشت کردم. آنچه را که هنوز Pd ، M5S ، Leu و بالاتر از همه Iv را متحد می کند ضبط کرد. و چه چیزی می تواند همه چیز را منفجر کند. ما چند روز پیش در زمان جنگ بین متفقین نیستیم. و ممکن است از قبل ارتباطی بین پل های M5S ، Pd و Iv وجود داشته باشد. در حقیقت ، پس از رایزنی ها ، رنزی و رهبر گروه M5S اتوره لیچری مونتچیتوریو را ترک کردند.

اما مسیر بسیار شیب دار باقی مانده است. همچنین ، برای از دست ندادن آرا حوا ، کونته در واقع مجبور است از بسیاری از کارهای مدیر عامل دوم خود صرف نظر کند. رضایت دادن او برای “اژدر کردن” گوالتیری به مف (که طبق آخرین شایعات یا فابیو پانتا یا ارنستو روفینی می توانست سرانجام برسد) رضایت داد ، یا آتزولینا در مدرسه. یا طبق اكثر منابع ، وزارت اقتصاد (در صورت عدم بسته بندی MIT ، به وزارت اقتصاد) به Iv واگذار شود ، كه به هیچ وجه نمی خواهد از مدیریت مرمت خارج شود. و سپس گره Bonafede وجود دارد: تعداد کمی در راهروهای Montecitorio شرط می بندند که در پرونده Conteter در وزارت دادگستری بماند.
و سرانجام ، روکو کازالینو. بمب گذاری های سخنگوی نخست وزیر توسط رنزی ثابت است: به نظر می رسد موتور سابق موتور M5S یکی از اولین اهداف در کمر نخست وزیر سابق باشد.

از طرف دیگر ، رنزی هر بار آن را باز نگه می دارد. آن دولت سیاسی با نخست وزیر دیگر و دولت نهادی. اما نه رای. در این مرحله است ، به گفته آشنایان با Conte ، با توجه به وکیل مدافع مردم حوا می تواند شکستن. اما مشکل این است که سلاح رأی احمقانه است: با اصلاحات نمایندگان مجلس در M5S ، تعداد کمی آن را می خواهند. و شاید در حزب دموکرات ، گرچه نیکولا زینگارتی در هفته های اخیر با قاطعیت فرضیه ها را پخش می کند. یکی از منابع برجسته جنبش در جریان رایزنی های کنونی پرسید: “و سپس آیا کویرینال واقعاً ما را به صندوق های رأی می فرستد؟” مطمئناً دور انداخته شدن آن وجود ندارد. اما در حال حاضر حداقل بسیار دور است.

با این حال ، در سنا ، “دیباکنتی ها” می توانند برخی مشکلات را برای رنزسی ایجاد کنند. وفاداران نخست وزیر کم نیستند و از نظر عددی ، این باید در نظر گرفته شود. “بحث ها” از تعداد کمتری برخوردار است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *