بحران ، ماتارلا: “ایتالیا بلافاصله به دولت احتیاج دارد ، ابتکار عمل من بزودی”

[ad_1]

“ایتالیا فوراً به دولت احتیاج دارد. رایزنی های انجام شده احتمال اکثریت حمایت از جوزپه کانته را داد ، اما عملی بودن آن نیاز به آزمایش دارد.” این سخنان رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا است که با این حال هنوز تصمیم خود را اعلام نکرده است. وی در پایان سخنان خود گفت: “به زودی ابتکار عمل من وجود خواهد داشت.”

در این میان ، بعد از ظهر رایزنی ها به پایان رسید و ماتارلا سخنان همه رهبران احزاب بزرگ را شنید.

“تنها شخصی که قادر به ریاست این دولت برای M5S است ، جوزپه کانته است.” این را رهبر سیاسی M5S ویتو کریمی پس از ملاقات بعد از ظهر با رئیس جمهور بیان کرد ، که به این ترتیب رایزنی های احزاب سیاسی پس از بحران دولت پایان یافت.

جنایت گفت: “برای رئیس جمهور ماتارلا ، ما آماده هستیم تا با کسانی که منافع کشور را دارند یک دولت سیاسی ، از نیروهای اکثریت فعلی ، اما با یک میثاق نامه قانونی ، بحث کنیم.”

دیدگاه راست میانه ، که نمایندگان آن اخیراً توسط سرخیو ماتارلا پذیرفته شدند ، کاملاً مخالف بود. ماتئو سالوینی ، رهبر لیگ ، همچنین به نمایندگی از همه احزاب راست میانه ، گفت: “ما نگران این دولت بی کفایت هستیم” ، یک راه حل سریع لازم است. ما انتخابات ریاست جمهوری را دوباره پیشنهاد کردیم. در اقدامات مفید برای ایتالیایی ها. نه تا از این اکثریت حمایت کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *