بحران ، برلوسکونی: “ما به یک دولت عالی رتبه نیاز داریم ، Forza Italia به خود اجازه نمی دهد خطوطی را تعیین کند”

[ad_1]

“راست میانه در تقاضای تغییر عمیق جهت متحد است ، در حالی که چپ میانه به هر قیمتی سعی در جمع آوری اکثریتی دارد که شکست خورده است. ” سیلویو برلوسکونی ، رهبر Forza Italia ، در مصاحبه ای با Corriere della Sera در این باره متقاعد شد و افزود که تلاش برای پیشنهاد مجدد اکثریت خروجی ، “با تمام نقاط ضعف و نقض” ، یک اشتباه جدی بود.

برلوسکونی گفت: در این لحظه چشمگیر ، ایتالیا “با کنار گذاشتن درگیری ها و منافع حزبی” به یک دولت عالی رتبه با بهترین نیروهای کشور احتیاج دارد. راست میانه “یک ائتلاف از نیروهای سیاسی است که بر اساس احترام متقابل ، وفاداری و آگاهی از تنوع” ، تأکید کرد. با این حال ، مسئله وحدت آنها “حتی با توجه به اینکه اکثریت خروجی تصمیم گرفته اند به تنهایی با آن مقابله کنند” مطرح نمی شود.

در هر صورت هیچ کس در Forza Italia «اجازه نمی دهد دیگران خط را تعیین کنند که وجدان ، ارزش ها ، تاریخ ما ، تعهد ما به رأی دهندگان نیستند. ” نخست وزیر سابق همچنین این ایده را که وفاداری او به سالوینی و مِلونی برای جلب حمایت آنها از کویرینال است رد می کند: فرضیه بی احترامی “به بالاترین خدمات کشوری” ، برلوسکونی گفت ، “به تاریخ شخصی من و اتحادیه ما ، که بر اساس مشخصات بالاتر “.

در مورد کانته ، شوالیه “احترام شخصی خود را حفظ می کند ، متفاوت از قضاوت سیاسی ، که فقط به وضوح می تواند منفی باشد. برای یک دولت جدید احتمالی نیز همین امر وجود دارد: اینکه چه کسی آن را رهبری کند ، کمترین مشکلات است.”

موضوع اصلی “آنچه برای کشوری که در بحران عمیق قرار دارد انجام خواهد داد” و در مورد مسائلی مانند یک برنامه بهبودی معتبر ، صندوق های مس ، یک برنامه واکسیناسیون معتبر و در یک بازه زمانی مناسب است. سرانجام برلوسکونی همچنین در مورد رنزی صحبت می کند ، که “اغلب چیزهای درست را می گوید – منعکس می کند – اما همیشه با گفته های او مطابقت ندارد. رابطه با او به انتخابی بستگی دارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.