با کشف بیمار جدید 1 ، او دختری اهل میلان است: کوید در ایتالیا در نوامبر 2019.

[ad_1]

اولین ردپای ویروس SarsCov2 در ایتالیا کمی عقب تر به زمان حرکت می کند: بیمار جدید 1 یک زن 25 ساله میلانی خواهد بودکه تحت بیوپسی پوست برای درماتوز آتیپیک از 10 نوامبر 2019.

مدت ها قبل از ماتیاس مائستری ، بیمار شماره یک کدونجو در 21 فوریه که به طور رسمی وجود ویروس در ایتالیا و همچنین این کودک 4 ساله را نیز از میلان اعلام کرد ، حضور ویروس در آنجا ثبت شده است ، اما با آزمایش انجام شده در دسامبر 2019. این را مطالعه دانشگاه ایالتی نشان می دهد میلان ، چاپ شده در مجله پوست انگلیس.

رافائل جیانوتی ، هماهنگ کننده این تحقیق ، با همکاری انستیتوی انکولوژی اروپا و مرکز تشخیص ایتالیا ، “که بر اساس آنچه در ماههای اخیر در بیماران مبتلا به کوید دیده ام ،” گفت که آیا ضایعات پوستی را ارائه داده است ، چیزی شبیه به این قبل از شروع رسمی همه گیری. و ما واقعاً آن را در آزمایش های بافت شناسی انجام شده در برخی از بیماران در پاییز 2019 پیدا کردیم. “

در حقیقت ، محققان بیوپسی های پوستی درماتوزهای غیرمعمول را بررسی کردند ، که تشخیص دقیق آن در پاییز سال 2019 امکان پذیر نبود. “در کارهایی که قبلا منتشر شده است ، ما نشان داده ایم که در این همه گیری – او ادامه می دهد – مواردی که تنها نشانه عفونت با Covid-19 یک بیماری پوستی است. “

این در مورد زن جوانی بود که فقط ضایعات پوستی داشت (در ابتدا مشکوک به لوپوس اریتماتوی بود) و گلو درد خفیف داشت. نمونه برداری 10 نوامبر وی نشان داد Covid-19 “اثر انگشت” در بافت پوست. بیمار هیچ علامتی از عفونت کووید ، ناپدید شدن ضایعات پوستی در آوریل و مثبت بودن آنتی بادی ها به SarsCoV2 در خون را در ژوئن 2020 گزارش نکرد.

جانوتی ادامه داد: “زن جوان” از گذشته در ماه نوامبر احساس ناراحتی کرده و روی پوست علائمی داشت. “

این نتیجه گیری ، ژانوتی نتیجه گیری می کند ، “تأیید بیشتر این است که ویروس کرونا در اروپا و چین حداقل سه ماه قبل از شروع رسمی بیماری همه گیر شروع به گردش کرده است.” شواهدی که تاریخ Covid-19 را در ایتالیا بازنویسی می کند ، در واقع شروع به جمع آوری کرده است.

علاوه بر این آخرین مطالعه ، سه مطالعه دیگر گسترش آن را قبل از شروع رسمی همه گیری ثبت می کنند. در اوایل ماه دسامبر ، دانشگاه ایالتی میلان نیز در ژورنال Emerging Infective Diseases مطالعه روی یک پسر 4 ساله از میلان را منتشر کرد که از 21 نوامبر 2019 از سرفه و رینیت احساس بدی کرد و تامپون روی آن ایجاد کرد در 5 دسامبر برای بررسی سرخک ، تجزیه و تحلیل دوم نشان داد که Covid است.

نوامبر گذشته ، مطالعه ای توسط موسسه سرطان در میلان و دانشگاه سیه نا ، با تجزیه و تحلیل نمونه های خون گرفته شده از سپتامبر 2019 تا مارس 2020 از شرکت کنندگان در غربالگری سرطان ریه ، آنتی بادی های SarsCov2 را در 11.6 of بیماران یافت. که از این تعداد 14 درصد قبلاً در ماه سپتامبر در 5 منطقه انجام شده است ، در حالی که در ماه ژوئن یک مطالعه توسط موسسه عالی بهداشت نشان داد که ردپای ویروس در فاضلاب میلان و تورین در دسامبر 2019 وجود دارد.

برای گردش ویروس کرونا در خارج از ایتالیا ، یک مطالعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ووهان در آوریل نشان داد که ویروس در تامپون های ساخته شده بین 6 اکتبر 2019 و 21 ژانویه 2020 در افراد با علائم آنفولانزا وجود دارد ، در حالی که در در پایان آوریل در فرانسه ، “صفر بیمار” احتمالی در 27 دسامبر کشف شد. سرانجام ، یک مطالعه توسط دانشکده پزشکی هاروارد در بوستون ، که – بر اساس تصاویر ماهواره ای از پارکینگ های 5 بیمارستان در ووهان و جستجو در مرورگر چینی بایدو – نتیجه گرفت که ویروس کرونا از آگوست 2019 در چین در حال گردش است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.