با وجود مناطق زرد ، 220،000 بار و رستوران بازگشایی می شوند ، در حالی که در سیسیل آنها خانه و خانه می مانند.

[ad_1]

حدود 220،000 بار ، رستوران ، پیتزا فروشی و مزارع وجود دارد که می تواند با سرویس میز در مناطق زرد بازگشایی شود.. این را می توان از تجزیه و تحلیل Coldiretti در مورد اثرات آیین نامه جدید وزارت بهداشت که از 10 تا 15 ژانویه اعمال می شود ، مشاهده کرد ، که حاکم مناطق کالابریا ، امیلیا رومانیا ، لومباردی ، سیسیل و ونتو است که هنوز در منطقه نارنجی هستند ، در حالی که همه دیگران زرد هستند.

Coldiretti اشاره می کند: “به عبارت دیگر ، بیش از شش رستوران از هر ده دهانه شبه جزیره می توانند باز بمانند (62٪). اما Coldiretti گفت ، در مناطق زرد رنگ” پذیرایی از میز فقط از 5 صبح تا 6 بعدازظهر مجاز است. برای تحویل در خانه و همچنین تهیه غذا برای واردات تا ساعت 10 شب. در مناطق نارنجی – Coldiretti یادآوری می کند – فقط تحویل در خانه مجاز است و همچنین پذیرایی تا 10 شب مجاز است ».

در حقیقت ، برای Coldiretti ، “تعلیق و خروج” از مقررات آغازین و محدودیت های موجود در بسیاری از موارد “موانعی را در برنامه ریزی فعالیت هایی ایجاد می کند که اغلب حتی برای اطمینان از پایداری اقتصادی و توجیه باز کردن حتی در صورت بسته شدن به طور دائمی نیز کافی تلقی نمی شوند. “

وضعیتی که خطر “کودتا” است مصرف مواد غذایی ایتالیایی ها در خارج از خانه “، که در سال 2020 حداقل برای یک دهه به حداقل رسید طبق یک محاسبه Coldiretti بر اساس داده های Ismea ، یک صنعت بی سابقه برای صنعت رستوران ، که گردش مالی را به نصف کاهش داد (-48٪) و در مجموع 41 میلیارد یورو ضرر کرد.

“اثرات تعطیلی تجارت رستوران – ادامه Coldiretti – با لغو سفارشات تأمین بسیاری از غذاهای کشاورزی ، از شراب به کره ، از گوشت به ماهی ، از میوه به سبزیجات ، در یک آبشار در سراسر زنجیره صنایع غذایی احساس می شود. همچنین از گوشت های خشک و پنیرهای با کیفیت بالا ، که یک بازار شروع مهم در خارج از خانه پیدا می کنند. Coldiretti خاطرنشان می کند ، در بعضی از بخش ها مانند ماهی و شراب ، پذیرایی حتی کانال اصلی بازاریابی از نظر گردش مالی است. بنابراین ، محدودیت در فعالیت های تجاری – نتیجه گیری Coldiretti – باید حمایت اقتصادی کافی و فوری در سراسر زنجیره تامین به منظور صرفه جویی در اقتصاد و اشتغال فراهم کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.