با شکست ناپولی ، ورونا 3-1 پیروز شد. جنوا با گل دسترو کالیاری را شکست داد

[ad_1]

ناپولی با نتیجه 3 بر 1 مقابل ورونا از بنتگودی سقوط کرد که علاوه بر بازگشت ، یک پیروزی بزرگ را به خانه می آورد. با این وجود ، تیم گتوزو ، تازه از ناک اوت در سوپرجام یووه ، بیش از 8 ثانیه طول کشید تا برتری خود را از دست بدهد: پس از شروع ، دممه بلافاصله به دنبال عمق شد ، دی مارکو مداخله را از دست داد و لوزانو او را مقابل سیلوستری یافت ، که لگد زدن را در حرکت می زند.

این بلافاصله 1: 0 ، سومین گل سریع تاریخ سری A (بعد از گل چند روز پیش لئو ، که از ابتدا با 6 “رسید) و سریعترین گل تاریخ ناپولی است. شانس دو برابر شدن خواهد بود اما آنها هدر رفت ، از جمله یک شوت از داخل منطقه توسط Hysaj ، “رد” توسط Lozano ، و نتیجه گیری خوب توسط Demme ، که Silvestri محتاط است.

بنابراین تیم جوریچ وقت دارد که با ترکیب بیشتر و بیشتر از قسمت های مرت ، بازی های خود را ادغام و شروع به بازی کند. در دقیقه 34 دی مارکو دوباره روی صحنه می آید اما این بار به روش مثبت برای او: بال در منطقه توسط فراعنه ارائه می شود ، جایی که دفاع ناپولی غایب است و مرت برای گل تساوی پاس گل می دهد. از همان لحظه ، یک مسابقه جدید با ناپولی آغاز شد ، که مجبور به دفاع شد و میزبان چیزهای زیادی را از دست داد (ضربه مهیج لازوویچ ، که به مرت ضربه می زند). گتوزو احساس خطر می کند و بلافاصله فکر می کند تا چیزی را تغییر دهد ، مرتنز را به گرم شدن می فرستد ، اما بعد از 15 دقیقه از شروع نیمه دوم ، وقتی ورونا او را رد کرد ، دیگر فرصت ورود به زمین را ندارد: چه کسی به منطقه می رسد و میرت را با نتیجه 2-1 شکست داد. گتوزو همچنین پولیتانو و اوسیمهن ترمیم شده را به نبرد پرتاب کرد ، اما علاوه بر Lozano معمول قبل از از دست دادن ابتکار عمل.

کسی که در ورونا غایب نیست ، که گل سوم را پیدا می کند و آن را با زاکاگانی می بندد، از نظر آمادگی توپ خوب است ، و مرکز آن لازوویچ است. ناپولی عملاً زمین را ترک می کند و همیشه تا پایان با اعتقاد کمتری تلاش می کند. ورونا از جوریچ ، که در دور ششم با شکست 4 امتیاز از ناپولی ، در رده نهم جدول رده بندی را شکست داد و پس از شکست در رجیو امیلیا نمی تواند واکنشی نشان دهد.

به لطف گل Destro ، جنوا در ماراسی مقابل کالیاری 1-0 پیروز شد، که ششمین شکست پیاپی در لیگ را جمع می کند. بنابراین ، درمان با بالاردینی به خوبی ادامه می یابد. در حالی که نیمکت دی فرانچسکو می لرزد. آغاز “آرمبانته” میزبان ، که پس از مجبور کردن حریف به دفاع ، در دقیقه 10 ، گل این امتیاز سزاوار را پیدا می کند: یک پرتاب عمیق توسط شمودوروف ، که ابتدا در موقعیت عقب سرویس استروتمن را خدمت می کند. مرد هلندی دو بار فکر نمی کند و در وهله اول یک پاس گل از سمت چپ برای تیم را ابداع می کند درست است ، با یک ضربه مطمئن او به دروازه لگد می زند و کراگنو را با نتیجه 1-0 شکست می دهد. با جمع آوری هدف از نقص ، کالیاری متلاشی نمی شود و به جلو می ریزد. ساردنی ها این موقعیت را در دست گرفتند و ابتدا با ژوائو پدرو ، در دقیقه 28 و سپس با سیمئونه ، در دقیقه 38 خطرناک شدند ، اما پرین باورنکردنی بود و با چند مداخله معجزه آسا نتیجه را نجات داد. با اجتناب از خطر ، جنوا بازگشت و با شومودوروف خطرناک شد ، که در دقیقه 43 ، یک پرتاب کرانیو ، با هیجان از بالای تیر دروازه شلیک کرد.

جنوا پس از بازگشت از رختکن به زمین ، بلافاصله با شوومودوروف خطرناک شد ، اما کرنو آماده است و اجازه تعجب نمی دهد. در دقیقه 58 کالیاری با ناینگولان پاسخ داد که از راه دور سعی کرد پرین را غافلگیر کند اما گل بلژیکی بهترین گل نیست و توپ به بیرون می رود. فشار تهاجمی تیم دی فرانچسکو کاهش نیافت و در دقیقه 65 ناینگولان دوباره از خط مقدم تلاش کرد. پرین تعجب می کند ، اما روی یک لغزش ماسیلو توپ را با بدن خود پرتاب می کند و خطر را خنثی می کند. میزبان در دقیقه 84 سعی در تکان خوردن دارد ، هنگام شروع مجدد ، زاپاکوستا ، رو در رو با کرانیو ، با یک ضربه مطمئنی صاحب ضربه می شود ، اما دروازه بان بدترین بازیکن را رد می کند و از آن جلوگیری می کند. در دقایق پایانی مسابقه ، کالیاری همه چیز را امتحان کرد ، اما چری ، دقیقه 90 ، چند قدم فاصله با خط دروازه ، در آخرین فرصت توپ را از بالای دروازه به طرز باورنکردنی ارسال کرد تا بازی را به ثمر برساند. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *