با زانو در آمده ، بازی نوشابه در سیسیل باز می شود و گنجینه ای بالغ بر 25 میلیون نفر ظاهر می شود

[ad_1]

درخواست (و دریافت) اینكه سیسیل توسط وزارت بهداشت به عنوان منطقه سرخ اعلام شود ، برای موسومچی هدفی خاص دارد: گذراندن آن به دولت ملی وزن نوشیدنی های گوارا به کسانی که این روزها مجبورند به زندان بروند. ناراحتی منطقه ای که خزانه خالی دارد را از بین ببرید. اما اکنون Palazzo d’Orleans به دنبال متحدان خود در میان سایر استانداران است تا معیارهایی را که تاکنون حاکم بر کمک های ملی بوده تغییر دهند و بدین ترتیب از توهین به افرادی که حداقل امیدوارند خساراتشان جبران شود ، جلوگیری خواهد کرد.

او نوشت: این یک بازی بسیار دشوار است – Giacinto Pipitone در Giornale di Sicilia امروز در غرفه ها – که امروزه بازی می شود. همه به دنبال 32 میلیاردی هستند که کونته باید با فرمان پنجم ریستوری قبل از سقوط روی میز بگذارد. اما طبق قوانین فعلی ، خطر این است که آنها با هزینه کم و کم به آن دسترسی داشته باشند. و سیسیل حداقل نیم میلیارد ، احتمالاً بیشتر نیاز دارد.

در بشقاب ، کمیسر فعالیتهای تولیدی ، میمو تورانو ، می تواند بلافاصله a خزانه 25 میلیون و 610 هزار یورویی ثمره “بازماندگان” تماس های دیگر. این بودجه هایی است که برای برخی از مناطق سیسیل در نظر گرفته شده است: 10.2 میلیون در پالرمو و باقریه ، 4.5 میلیون در راگوسا و مودیکا ، 4.6 میلیون در کالتانیستا و آنا ، همین مقدار در مسینا و یک میلیون و 700 هزار یورو در آگریجنتو روز گذشته ، تورانو با ارسال نامه ای به شهرداران از آنها خواست كه پیشنهادهایی را برای استفاده از این مقادیر ارائه دهند و آنها را در محل های تازه سازی افرادی كه به دلیل مناطق قرمز و نارنجی مجبور به بستن هستند ، توزیع كنند.

اما 25.6 میلیون برای منطقه ای که ارقام رسمی کشتار مشاغل در سال 2020 وحشتناک را نشان می دهد بسیار ناچیز است.

© کلیه حقوق محفوظ است

اطلاعات بیشتر درنسخه دیجیتال

از Giornale di Sicilia تا غرفه ها.
برای خواندن همه چیز ، روزنامه را بخرید یا نسخه دیجیتالی آن را بارگیری کنید

نسخه دیجیتالی را بخوانید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.