با دی مایو و بلانوا ، تاجانی و جورجتی نیز: توتومینیست های دولت دراگی در حال ترک هستند

[ad_1]

این یک نهاد اجرایی متشکل از وزرای فنی و سیاسی خواهد بود که شخصیت دولت دراگی را توصیف می کند. در حالی که رایزنی ها همچنان ادامه دارد و اکنون هیچ چیز مسلم نیست. وزرای توتو قبلاً شروع کرده اند.

این فقط یک دولت تکنسین نخواهد بود ، از قبل مشخص است. اما احزاب مختلف چقدر و چگونه وزن خواهند داشت؟ همانطور که خود نخست وزیر منصوب دراگی تأیید کرده است ، در طی رایزنی های مختلف با گروه های سیاسی ، او اساساً به “مشخصات صلاحیت” وزرای منتخب اعتماد خواهد کرد.

از جمله وزرای احتمالی می تواند آنتونیو تاجانی باشد ، نامی که از دیروز پس از افتتاحیه و توسط فورزا ایتالیا نشان داده شده است. هیئت امور اروپا می تواند نزد وی برود. او همچنین می توانست به تیم بپیوندد جیانکارلو جیورجتیکه با ماریو دراگی هماهنگی زیادی نشان داد. نقشی که اگر لیگ تصمیم به حمایت از دولت جدید دراگی بگیرد تقریباً قطعی به نظر می رسد. شایعات درباره واگذاری روابط وی با پارلمان صحبت می شود.

آنها می ماندند لوئیجی دی مایو، اما نه در کشورهای خارجی ، به عنوان مثال داریو فرانچچینی. همچنین روبرتو اسپرانزا، آیا لئو باید از دراگی پشتیبانی کند. در سهمیه Italia Viva Tereza Belanova برمی گردد ، احتمالاً هنوز در بخش کشاورزی است. همچنین به نظر می رسد که به سمت تأیید حرکت می کند لوسیانا لامورگزانچه کسی در Viminale خواهد ماند. همچنین می تواند دفاعی باقی بماند لورنزو جرینی، اما این امر به تعادل بین نیروهای سیاسی روی زمین بستگی زیادی خواهد داشت.

طبق گفته کوریره دلا سرا ، رئیس ساپینزا می تواند به دانشگاه برود آنتونلا پلیمنی و معلم آموزش پاتریشیو بیانچی، کارشناس اقتصاد.

این بازی همچنان توسط وزارتخانه های استراتژیک ، یعنی وزارت اقتصاد ، توسعه اقتصادی ، دادگستری و زیرساخت ها انجام می شود. برای اقتصاد ، او می توانست دراگی موقت خود را حفظ کند در حالی که فرصتی به عنوان معاون وزیر داشت کارلو کالندا، رهبر عمل و وزیر پیشین توسعه اقتصادی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *