با درآمد شهروندی متوقف شوید و به شرایط Mes، Renzi برای Count ter برسید

[ad_1]

راه حل هنوز دور است ، اما گام به گام استراتژی روبرتو فیکو به نکته اصلی اشاره دارد ، آنچه مربوط به اقامت جوزپه کونته در پالازو چیگی است.

سایت ساخت این برنامه در Montecitorio آغاز می شود ، یک گام ضروری در مسیر رسیدن به Conteter است. صبح امروز ، رئیس مجلس میز فنی متشکل از نمایندگان گروه هایی را که در روزهای اخیر با آنها مشورت کرده بود ، افتتاح کرد. حدود بیست نفر (رهبران گروه بعلاوه یک تکنسین احتمالی) در اتاق لوپا در مونتسیتوریو جمع شدند.
اما جو عدم اطمینان همچنان آغاز می شود ، با انتخاب توسط ماتئو رنزی. به نظر نمی رسد که ایتالیا ویوا نامی را ذکر کند ، اما همچنین ممکن است پیشین را افزایش دهد و مذاکرات را به حالت تعلیق درآورد ، اگرچه هنوز صحبتی از کونته نشده است. و این می تواند در وهله اول در دو نکته اساسی ، Mes و درآمد شهروندی رخ دهد.

در حقیقت ، ترس همچنان وجود دارد که Iv در اولین و در برابر دوم ایجاد کند. با نتیجه خطر تجزیه M5S و پایان هر گونه احتمال “Conteter”. ناگفته نماند که پشت هر گره نام وزیر است. در معرض خطر نبرد منجر به سلسله مراتبی است که در واقع بازیابی را هدایت می کند.
رئیس دولت منتظر نتیجه بازرسی است که منحصراً برای تولد یک دولت با نیروهای اکثریت مشاوره شده توسط فیکو انجام شده است. در صورت نتیجه مثبت از جدول برنامه ، گفتگو را می توان با یک نشست بین رهبران مهر و موم کرد. البته ، کویریناله بد نیست که یک منشور برنامه – همانطور که صریحاً ماتئو رنزی درخواست کرده است – نوشته شده باشد که اکثریت را به لیستی از کارها پیوند دهد.

این برنامه ای نیست که متعلق به نخست وزیر مسئول باشد ، اما مطمئناً یک اساس است. و در حقیقت ، کسانی که با راهروهای Palazzo Chigi آشنا هستند ، یک واقعیت را از دست نداده اند: خطر تضعیف کونته با این استراتژی ، و بازگشت به “داور” ، که در زمان دولت M5S -Lega بود ، تبدیل شده است.

همچنین ، زیرا در حال حاضر نخست وزیر معزول کنار می ماند. آنها در سکوت شدید “در قبال احترام به کار فیکو” در “پالازو چیگی” توضیح دادند ، “برای حل بحرانی که کنته هرگز خود را مسئول نمی دانست”. و سپس ، در حال حاضر ، این بازی کاملا در دست Fico است. بازی ای که اکنون به اوج نهایی خود رسیده است که رئیس اتاق با خوش بینی محتاطانه ای به آن می نگرد. یک هدف: حذف هر میز از عنصر که می تواند کل قلعه را از بین ببرد.

همچنین به همین دلیل ، این که در برنامه هیچ اسمی روی میز ذکر نشده است ، همانطور که Iv به بیرون درز کرده ، متحدان را متعجب نمی کند. ناصره گفت: “خوب است که ما در مورد محتوا و کشور صحبت می کنیم ، ما در ماه دسامبر آماده بودیم ، پس از آن به دلیل باز شدن بحران ، توده برنامه متوقف شد. بنابراین ، همه چیز ، حداقل تا امشب ، روی موضوعات متمرکز خواهد شد. و هرچه ساعت ها برای حوا می گذرد ، که تاکنون تمایل به مذاکره را نشان داده است ، جدایی دشوارتر خواهد شد.

با این حال ، بازی “1×2” باقی مانده است. اول از همه در مورد محتوا. “آیا Iv ماندگاری درآمد شهروندی را می پذیرد؟” ، “آیا M5S واقعاً برای جلوگیری از اصلاح نسخه ها باز می شود؟” فقط برخی از س questionsالات در اکثریت منتشر می شوند. هر سخت شدن به هر گروه کمک می کند تا مورچه را با خطر شکستن بالا ببرد. و سپس نام نخست وزیر با Pd ، M5S و Leu است ، که کونته را نقطه ای می دانند که فعلاً نمی توان از آن دست کشید. در واقع ، علیرغم اینکه جلسه برنامه ریزی شده برای صبح از دست رفت ، لیست “ضد رنزی” در جنبش بسیار زنده است.

شعبه ای که مایل است روی محتوا نیز شرط ببندد – و با توجه به پست های دولتی ، با توجه به “جنگ” داخلی که می تواند بین 5 ستاره رخ دهد – و که فقط در حضور Eve و Number می تواند به سختی برگردد. همان دولت اما مطمئناً با دولتی که اکثریت آن بدون “وکیل” در پالازو چیگی باشد ، نیست. در پایان ، به نظر می رسد گزینه های Count-ter در حال کم شدن هستند. و به نظر می رسد احتمال دولت ماریو دراگی یک اشکال کاملاً آشفته است تا به همه اطمینان دهد که رای نخواهند آورد.

اگر جدول فنی خراب شود ، به نقطه شروع باز می گردد. رئیس جمهور سرجیو ماتارلا می تواند دور جدیدی از رایزنی ها را انجام دهد و در آن مرحله هر سناریویی ممکن است بوجود آید. حتی اکثریت “اورسولا” با اکثریت FI ، اما دیگر نخست وزیر کونته نیست. اما در این مرحله یافتن نام مناسب یک چالش است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *