با تحصیل دیجیتالی ، دو مدرسه سیسیلی در یک مسابقه ملی برنده می شوند

[ad_1]

انستیتوی دولتی کاردوچی در کمیسو (راگوسا) و مرجع آموزش و بروزرسانی حرفه ای دون اوریون در پالرمو از جمله 20 موسسه ایتالیایی هستند برندگان مسابقه ملی “پروژه های دیجیتال – IeFP” 2019-2020 برای بهبود ابتکاری ترین پروژه ها در زمینه دیجیتال.

این رقابت توسط Aica ، انجمن فناوری اطلاعات و محاسبات اتوماتیک ایتالیا ، تحت نظارت وزارت کار و سیاست های اجتماعی تبلیغ می شود.

م institسسات سیسیلی روز دوشنبه به عنوان بخشی از رویداد “یادگیری دیجیتال. دوره های آموزش و آموزش حرفه ای (IeFP) در پیشنهاد آموزش منطقه سیسیلی” ، که توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای منطقه سیسیل با همکاری Formez PA برگزار شده است ، اهدا می شود. ، به عنوان بخشی از فعالیت های ارتباطی OP-ESF سیسیل 2014-2020

در این جلسه ، روبرتو لاگالا ، مشاور آموزش و مهارتهای شغلی در منطقه سیسیلی ، نلو اسکاراباتولو ، نایب رئیس معاون رئیس ایکا و پاتریشیا والنتی ، مدیر عامل OPF ESF در سیسیل ، از جمله دیگر این جلسه است. استفانو سورانیتی ، مدیرکل دفتر مدارس منطقه ای در سیسیل ، برای سخنرانی دعوت شد. معلمان و دانشجویان م Instituteسسه دولتی کاردوچی در کومیسو و سازمان آموزش و بازآفرینی حرفه ای دون اوریون در پالرمو در مورد پروژه های برنده این مسابقه صحبت خواهند کرد که موسسات و م institutionsسسات آموزشی ایتالیایی دوره های IeFP را برای اجرای موارد پروژه های چندرسانه ای ارائه می دهند. فعالیت های یادگیری سیستم یا از نظر آزار و اذیت اینترنتی ، امنیت ، اخبار جعلی ، کدگذاری رباتیک.

این رویداد بصورت آنلاین در روز دوشنبه 8 فوریه و از ساعت 9:30 صبح (ثبت نام تا ساعت 13:00 فردا جمعه 5 فوریه در http://eventipa.formez.it/node/291136) انجام خواهد شد و فرصتی برای هر دو به جوانان در مورد فرصت های ارائه شده توسط دوره های آموزش و آموزش حرفه ای (IeFP) فعال شده تحت پروپوزال آموزش منطقه سیسیلی ، که اجازه می دهد برای دستیابی به صلاحیت های حرفه ای که بلافاصله در بازار کار قابل استفاده است ، اما همچنین برای تحریک تأمل در بین دانشجویان در مورد استفاده آگاهانه از شبکه و در مورد نقش فعال و مسئول هر یک برای استفاده مثبت و ایمن از شبکه. این آخرین مبحث بسیار مهم توسط فرانچسکو پیرا ، نماینده رئیس ارتباطات در دانشگاه مسینا ، که با کودکان در مدرسه صحبت خواهد کرد و مهارت های دیجیتال ، مزاحمت اینترنتی و اخبار جعلی را بیان خواهد کرد.

هدف از این مسابقه ارتقا the مهارتهای دیجیتالی ، آشکار کردن مشاغل و استعدادها و توسعه مهارتهای انتقادی و خلاقانه جوانان است. موسسه Carducci در Comiso در مورد پروژه های برنده صحبت خواهد کرد: Divina Commedia Games ، یک بازی ویدیویی رمزگذاری شده که معنای خود را از ساختار شعر دانته و دو فیلم “2020” و “Signor Aretta تأثیرگذار برای محیط زیست” می گیرد. از طرف دیگر ، آنته دون اوریون از پالرمو ، فیلم کوتاه “سفر به هولوکاست” ، پروژه “آموزش حافظه. سفر بدون بازگشت” را به تصویر می کشد ، که بیشتر به وضعیت قربانیان کفش در اردوگاه های کار اجباری و “#” iononabbocco “. بر ماهیت ، اهداف و خطرات مرتبط با اخبار جعلی متمرکز شده است. جلسه توسط آنتونیو والنتی ، مدیر گروه آموزش ، دانشگاه و حق آموزش در بخش آموزش و پرورش منطقه ای و آموزش شغلی بسته شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *