با برنامه واکسیناسیون جدید ، 70٪ از دولت های اتحادیه اروپا تا تابستان ، رقابت کنید

[ad_1]

مناطق و دولت در تلاشند تعادل درستی را در بازسازی طرح واکسن پیدا کنند ، به دنبال توصیه AIFA برای استفاده از AstraZeneca برای افراد زیر 55 سال، بسیار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. اطمینان ها ، هر چند پنهانی ، از اتحادیه اروپا حاصل می شود ، که رسیدن دوزهای لازم برای واکسیناسیون 70٪ از جمعیت را تضمین می کند.

از جمله ایتالیایی ها ، که امروز بیش از دو میلیون واکسینه شده را فقط در بیش از یک ماه جشن می گیرند. در همین حال ، از امروز ، لاتزیو داشته است رزرو بیش از 80s را آغاز کرد، که واکسیناسیون را از 8 فوریه آغاز خواهد کرد ، همانطور که در دره آئوستا اتفاق می افتد ، و متعاقباً در بیشتر مناطق دیگر. اما آنچه اکنون فرمانداران می خواهند بدانند این است که نقشه راه جدید برای برنامه واکسیناسیون چیست ، که می تواند با ورود AstraZeneca به اصطلاح فاز توده ای وارد شود.

با این حال ، لازم است درک شود که کدام دسته ها از نظر دوز دارای امتیاز هستند و از کدام ساختارها برای عملیات استفاده می شود. تاکنون هیچ تصمیم گیری نشده است ، اما در حال حاضر کسانی هستند که پیشنهاد داده اند معلمان ، مجریان قانون و خدمات عمومی را در بالای لیست قرار دهند. با این حال ، مخاطب مناسب سن باید بررسی شود. طبق برخی تخمین ها ، به عنوان مثال ، در مدارس ایتالیا 500000 معلم “زیر 55” (600000 ، از جمله ناامن) وجود دارد ، در حالی كه بزرگ ترها 300،000 هستند.

واکسن بالای 80 سال ، مرحله 2 در سیسیل به اواخر فوریه موکول شد: تقویم مناطق

از طرف دیگر ، در پلیس ، بیش از پنجاه سال سن حدود 30٪ نیروی موثر است. باید بحث جداگانه ای در مورد ساختارهایی که مورد استفاده قرار می گیرند انجام شود. بسیاری از شهرها در حال راه اندازی مراکز واکسیناسیون مانند Maxi در Fiumicino یا نمایشگاه Padova هستند. مرحله اجباری در حالی که منتظر شکوفا شدن گل پامچال ها هستید ، فراخوان انتصاب آنها به 3 فوریه موکول شده است این محافظت همچنین امکان استفاده از درایو را فراهم کرده است. آگوستینو میوتسو ، هماهنگ کننده کمیته علمی و فنی همچنین پیشنهاد کرد که وقتی واکسن از دهه 1960 به بعد طرح عملی شد ، از مشاغل استفاده شود. وی توضیح داد: “این یک واقعیت کاملاً مهم است.” این امر فعالیت واکسیناسیون را بسیار آسان می کند. “

از طرف دیگر ، Mail قبلاً بستر ردیابی و تجویز واکسن ها را فعال کرده است که می توان هم از طریق پست و هم از طریق پست آنلاین آن را رزرو کرد. اما چیزهای ناشناخته در این زمان دیگران هستند. در واقع ، مناطق منتظر نشانه های روشنی از دولت در مورد استفاده از پزشکان عمومی و متعاقباً داروسازان هستند. کارکنان اصلی برای یک دولت گسترده تر ، همانطور که توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا تعریف شده است.

اما ابتدا فرمانداران باید توافق داخلی در مورد نحوه توزیع واکسن پیدا کنند ، زیرا اگر از یک طرف افرادی وجود دارند که بر اساس جمعیت اصرار دارند ، از سوی دیگر کسانی هستند که دوست دارند مناطق ترجیحی باشند با حضور گسترده تر افراد مسن. در این بین ، اخبار دلپذیری از بروکسل می رسد. اولین مورد این است که Pfizer و AstraZeneca دوزها را افزایش داده اند. که به 11.2 میلیون واکسن اضافی موجود برای ایتالیا تبدیل می شود.

دوم ، این است که ، در کل ، کشورهای اتحادیه قادر خواهند بود روی هشت واکسن برای کل کارزار حساب کنند ، از جمله Sanofi ، Johnson and Johnson ، Curevac ، Novavax و Valneva. امروز ، ایتالیا به طور رسمی بیش از دو میلیون دوز تجویز شده است ، 660،000 نفر نیز دوز دوم را دریافت می کنند. همانطور که کمیساریای فوق العاده دومنیکو آرکوری بارها تأکید کرده است: “با وجود تأخیر در تحویل از شرکت های تولیدی”.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *