بانوی اول آینده که کانون توجه را دوست ندارد: این سرنا کاپلو ، همسر دراگی است

[ad_1]

چند حضور و مناسبت عمومی: شعار خانم دراگی ، ماریا سرنا کاپلو ، رازداری است. او همیشه پشت صحنه ، کنار شوهرش بود. از آنجا که او هنوز بیست سال نداشت ، او در خانه یکی از دوستانش در ونتو ملاقات کرد و سپس هفت سال بعد ، در سال 1973 ، در پایان دانشگاه با او ازدواج کرد.

از او اطلاعات زیادی در دست نیست ، اما حضور و نقش او در زندگی ماریو دراگی در این جمله خلاصه می شود ، یکی از معدود وقایع شخصی که نخست وزیر مسئول زندگی طولانی مدت خود سرقت کرده و فرماندار وقت بانک مرکزی اروپا به خبرنگاران منتقل کرد وقتی از او پرسیدند که بعد از تجربه یوروتوئر چه کار خواهد کرد: “از همسرم بپرس ، امیدوارم که او بداند ، او بیش از من می داند …”.

مادام دراگی متولد نجیب (از فرزندان آن فرانچسکا کاپلو که با دوک بزرگ توسکانی Francesco de Medici ازدواج کرد) همیشه در پست های خود او را در سراسر جهان دنبال کرده است. اما او هرگز خود را در معرض دید عموم قرار نداد. اگر این بار نبود ، سال 2018 بود که وی به همراه همسرش در حال خروج از مرکز رای گیری یک دبیرستان در رم بود ، وی به خبرنگاری پاسخ داد که وی را برای فرصت نخست وزیری دراگی تحت فشار قرار می داد: “دولت این کار را نمی کند ، او سیاستمدار نیست ، “او در رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه ویچنزا و مادر دو فرزند ، دختر بزرگ ، فرانچسکا ، با مدرک بیوشیمی و فلسفه و جاکومو ، بوکونیان که در لندن کار می کند ، تحصیل کرد. مدیریت – خانم سرنلا (مانند دوستانش و کسانی که عشق او را صدا می کنند) در منطقه پاریولی رم مشهور است ، جایی که این زوج در اتاق زیر شیروانی زندگی می کنند و اغلب با هم به خرید می روند.

و در میان چند عکس خصوصی که توسط رسانه ها طی این سالها مجدداً شروع شده ، عکسی است که در یک فروشگاه حیوانات خانگی گرفته شده در حالی که شوهرش برای سگ مورد علاقه خود غذا می خرد. یا آنچه که شاید از همه بهتر گواه باشد متانت این دوکه آنها را در حال خرید نشان می داد ، چرخ دستی را به سوپرمارکت هل می دادند. خارج از لنزها و دوربین ها ، خانم سرنلا و همسرش همیشه یک زندگی خانوادگی و اشتیاق داشته اند. یکی از اومبریا ، در Città della Pieve ، جایی که اژدها املاک مختلفی دارند ، یا خانه کنار دریا در لاوینیو و میهن در ونتو.

در گذشته ، این خانواده چندین بار به Stra ، در ساحلی ریویرا سفر کرده اند ، جایی که آنها از یک مسافرخانه معروف ماهی در Arino di Dolo بازدید کرده اند. حتی گاهی برای جشن تولد سوپرماریو. اما دقیقاً در زمان های مورد مطالعه – کسانی که آنها را ملاقات کرده اند فراموش نکنید – برای جلوگیری از تبلیغات. سرنا دراگی به عنوان بانوی اول همیشه با لباسهای بسیار زیبا و متین ، همراه با سنجاق یا رشته مروارید ، ممکن است اکنون مجبور باشد بر عدم تمایل خود به مرکز توجه ، حتی در صحنه بین المللی ، غلبه کند. به عنوان مثال ، برجسته سازی نشست بعدی G20 ، که – اگر همه گیری اجازه دهد – اواخر ماه اکتبر میزبان رهبران ایتالیا خواهد بود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *