بانوان آزاد پالرمو ، کالینز برنده: “من در سالهای اخیر به فکر بازنشستگی بوده ام”

[ad_1]

دنیل رز کالینز برنده سی و دومین کشف زنان در پالرمو شد، مسابقات WTA 250 با 235،238 دلار جایزه در زمین قرمز باشگاه Country Time پایتخت سیسیل بازی شد. تنیسور آمریکایی ، شماره 1 روی تخته و 44 جهان ، در فینال ، النا گابریلا روسه رومانیایی ، که از رده بندی و 137 از رده بندی WTA به دست آمد ، را با نتیجه 6-4 6-2-2 در فینال شکست داد. برای کالینز ، این دومین عنوان بین المللی در حرفه او است ، پس از 125 قهرمانی در نیوپورت بیچ در سال 2018.

او اولین آمریکایی است که در باشگاه کانتری تایم برنده شد: او هرگز هیچ ست را در طول مسابقات از دست نمی دهد. به لطف این پیروزی ، کالینز امروز به رتبه 35 در رنکینگ جهانی صعود می کند و بدین ترتیب به بهترین رتبه خود نزدیک می شود (23).

من می خواهم به روس تبریک بگویم زیرا او چنین تورنمنت بزرگی را انجام داد. برای او بهترین ها را آرزو می کنم و هفته به هفته در حال پیشرفت هستم. از همه کسانی که چنین تقویمی کامل را مجاز می دانند تشکر می کنم ، به ویژه از فیزیوتراپیست ها و پزشکانی که این هفته به من کمک زیادی کردند. درباره اتفاقاتی که برای من افتاد در دو سال گذشته به بازنشستگی فکر می کردم ، اگر اینجا هستم ، به لطف پزشکان است“کالینز بعد از پیروزی امروز گفت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *