بازیهای پارالمپیک ، ایتالیا با موتورسیکلت دستی روی سقف جهان: طلا در نشان الکس زناردی

[ad_1]

در نشان الکس. ایتالیا با یک موتورسیکلت دستی در رله ترکیبی به قله جهان بازگشت و قهرمانی ریو را تکرار کردبه در خط پایان فوجی بین المللی Speedway ، شور و شوق و دست روی آسمان زناردی نیست ، بلکه دیه گو کلمباری است که کار لوکا مازونه (که در سال 2016 برنده شده بود) و پائولو سچتو را به پایان رساند. پنج سال ، رویای ما سرانجام محقق شد ”).

لوکا پانکالی ، رئیس Cip می گوید: “این مدال ، شماره 50 ، بهترین چیزی است که می تواند از ورزش و خانواده پارالمپیک بدست آید ، که همیشه چالش بزرگی را که الکس با آن دست به گریبان است ، به خاطر آورده اند.”

امروز در توکیو ده مدال آبی وجود داشت: سه روز پس از پایان بازی ها ، تعداد کل به 58 افزایش می یابد ، همان تعداد سئول در سال 1988. طبق نظر کارشناسان ، رکورد شکسته می شود ، با توجه به اینکه رم 1960 با 80 سکوهای خود “صفر” در نظر گرفته می شود. “نسخه” بازی های پارالمپیک ، بسیار متفاوت از بازی های فعلی.

“یکی دیگر نتیجه تاریخی در این تابستان استثنایی ایتالیا “، والنتینا وزالی ، معاون دبیر شورای وزیران مسئول ورزش تاکید می کند. در اولین بازی خود در بازیها ، لذت پتریلی از رجیو ، 31 ساله ، در رشته تیراندازی با کمان انفرادی نقره کسب کرد ، که مشکلات ایجاد می کند (6 -5 ، پس از پلی آف) زهرا نعمتی بسیار قوی ایرانی ، مدال طلای پارالمپیک برای سومین بار متوالی.

شادی وصف ناپذیرپتریلی به میکروفون های رای اسپورت گفت: “من هنوز مجبور به متابولیسم هستم زیرا این یک احساس بسیار قوی است.” همچنین – تیرانداز می افزاید – زمانی که من زیر 5-1 بودم ، وقتی حریف اشتباه می کرد ، من سعی کردم و تا پایان باور کردم. وقتی در پلی آف بودم ، با خودم گفتم: “ادامه بده ، من قبلاً برنده شده ام.” “نقره همچنین برای مارتینا کایرونی ، در پرش طول. Fiamme Gialle برگامو اندازه 5.14 متر را دریافت کرد.

ایتالیایی می گوید: “این یک مسابقه با سکویی بسیار سریع بود که در آن سعی کردم انرژی زیادی را در سه پرش اول صرف کنم.” در حال حاضر غلظت به 100 متر می رسد: مهمتر اینکه دو روز دیگر با آن روبرو می شوم. من احساس خوبی دارم ، اما تعداد زیادی ورزشکار جدید در این پارالمپیک حضور دارند و متوجه هستم که این چالش بسیار سخت تر است. “

هنوز در دو و میدانی ، Oney Tapia دومین برنز خود را به دست آورد: بعد از وزن ، این بار دیسک دسته F11 (ورزشکاران با اختلال بینایی) بود. در پایان مسابقه ، او تلخی خود را پنهان نکرد: “من خوشحال نیستم – آبی ها اعتراف می کنند – این تخصص من است و من نمی توانم خود را آنطور که دوست دارم بیان کنم.”

اما از طریق مسیرهای Acquatics Center قابل توجه ترین مدال برای اعزام ایتالیایی به دست می آید (35 مورد از 58 برد از ایتالنووتو است). در 400 آزاد S6 آنتونیو فانتین اولین نقره روز را کسب کردبه فوتبالیست 20 ساله Fiamme d’Oro اذعان می کند: “من امیدوار بودم با برنده شدن در این مسابقه مانند جام جهانی 2017 در مکزیکو سیتی ، سپس جام جهانی لندن و آخرین قهرمانی اروپا ، کل چرخه ای را که شروع کرده بودم ، ببندم.” به

گام دوم روی سکو نیز برای سیمونه بارلام در 100 پروانه S9، برای استفانو رایموندی (او پنجمین مدال ورونس دل فیام اورو است) در 100 کرال پشت S10 و برای آرجولا ترییمی در 50 آزاد S4. برنز برای لوئیجی بگاتو (ورزشکار پلیس مالی در سکوی سوم قرار دارد) در 50 آزاد S4 و برای فرانچسکو بتلا در 50 کرال پشت S1 (او برای مسابقات پارالمپیک در Fiamme d’oro دوم است). مجموعه ای از مدال ها که مقام نهم آزوری را در جدول کلی مدال ها تأیید می کند. منتظر غنی سازی آن در روزهای آخر این بازی ها باشید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *