بازگشایی مدرسه: دبستان و متوسطه در کلاس در 7 ژانویه ، دبیرستان در 11

[ad_1]

مدارس ابتدایی و متوسطه به طور منظم از روز پنجشنبه 7 ژانویه افتتاح می شوند. در مورد موارد بالاتر ، آنها با 50٪ دوباره باز می شوند ، دوشنبه ، 11 ژانویه. این تصمیمات دیشب شورای وزیران است.

این رویارویی با سلاح های تقریباً سفید بود ، نشانه تنش عمیق این روزها ، آنچه در CDM رخ داد خواستار روشن شدن چراغ سبز به فرمان جدید علیه Covid بود که از 7 ژانویه لازم الاجرا خواهد شد.

پس از یک روز تنش بین دولت و مناطق در 7 ژانویه ، رئیس هیئت حزب دموکرات ، داریو فرانچسچینی ، پیشنهاد داد که افتتاحیه حداقل به 15 ژانویه موکول شود. نه کاملاً به وزرای ایتالیا ویوا و وزیر آموزش و پرورش لوسیا آزولینا. این جلسه نزدیک به سه ساعت به طول انجامید.

فرمان مربوط به محدودیت های اعمال شده از 7 تا 15 ژانویه – با 9-10 آخر هفته روبان “نارنجی” و “زرد تقویت شده” در روزهای دیگر – آماده بود. اما حزب دموکرات ، پشت میز CDM ، اظهاراتی را بیان کرد که قبلاً بعد از ظهر از طرف دبیر نیکولا زینگارتی ظاهر شده بود: مدرسه باید به تعویق بیفتد. فرانچسینی موضوع را به عنوان “یک مسئله سیاسی” مطرح کرد. و به گفته دامس ، بهترین زمان برای افتتاح یک دبیرستان (50٪) 18 سال است.

“ترزا بلانوا” و “النا بونتی” وزیران رنزي درست هنگام بازگشت ماتئو رنزي براي حمله به نخست وزير گفتند: “به تعويق انداختن نشانه هرج و مرجي غير قابل قبول است. ما نبايد به حدي برسيم كه ماه ها باشد مي گوييم مدارس مجدداً در ژانويه بازگشايي خواهند شد.” پیشانی جوزپه کونته. آب و هوا بسیار متشنج شده است. و M5S آن را نیز برای دی میشلی بیرون آورد. منبع دولتی پنتاالتل تأکید کرد: “سازمان حمل و نقل کاملاً فاقد بود.”

سرانجام ، میانجیگری در 11 ژانویه بود. CDM چراغ سبزي را به اين مصوبه روشن كرد كه از 7 ژانويه لازم الاجرا خواهد شد و از جمله ، يك RT سخت تر براي طبقه بندي خطرات منطقه اي ارائه مي دهد. همچنین در رابطه با واکسن ها ، این قانون قاعده ای را معرفی می کند که اگر بیماری که قادر به رضایت دادن رایگان به دولت نیست بدون سرپرست قانونی باشد ، قاضی سرپرست تصمیم را به مدیر به مدیر پزشکی یا مدیر پزشکی ارجاع می دهد. اما درگیری در اطراف مدرسه خطر دارد که یک صف مسموم دیگر از هوای قبل از بحران در دولت باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.