بازپرداخت پاداش دوچرخه ، از امروز آخرین فرصت درخواست آن است: چه کسی واجد شرایط است و چگونه می توان درخواست داد

[ad_1]

جایزه دوچرخه اکنون به موارد مستثنی بستگی دارد. هرکسی که بین 4 مه تا 2 نوامبر سال 2020 دوچرخه ، اسکوتر یا خدماتی را در بین برنامه های آزمایشی تحریک کرده باشد ، اما به دلیل تخلیه منابع مالی در روز کلیک موفق به دریافت کوپن نشده است ، می تواند از 9 شروع به بازپرداخت کند ساعتهای امروز صبح 14 ژانویه و تا 15 فوریه 2021. فقط کسانی که بین 9 نوامبر و 9 دسامبر سال گذشته مجدداً اقدام کرده اند می توانند این کار را انجام دهند.

برای درخواست ، باید فاکتور یا رسید گواهی نوع کالا یا خدمات خریداری شده را نگه دارید. برای دریافت بازپرداخت ، باید مشخصات خود ، ارزش محصول یا خدمات و اسناد اثبات خرید را در وب سایت تهیه شده توسط وزارت محیط زیست وارد کنید. بازپرداخت پس از 15 فوریه 2021 پرداخت می شود..

سرجیو کوستا ، وزیر محیط زیست پس از هرج و مرج مسدود کننده بسترهای نرم افزاری www.buonomobilita.it ، گفت: “ما همه مبلغ را بازیابی خواهیم کرد ، هیچ کس رها نخواهد شد.” “جایزه دوچرخه” شامل بازپرداخت (یا جایزه کوپن) حداکثر 500 یورو و حداکثر 60٪ هزینه انجام شده از 3 مه تا 3 نوامبر برای خرید دوچرخه (همچنین با کمک) ، دوچرخه الکترونیکی ، اسکوتر ، از جمله اسکوترهای برقی و خدمات تحرک مشترک (و نه اشتراک خودرو).

کلیه شهروندان بالغ ساکن در شهرداری های بالای 50،000 نفر جمعیت می توانند درخواست جایزه کنند. همچنین شامل مراکز منطقه ای ، کلانشهرها و مراکز استان ها می باشد. بسیاری از مسافران ، دانشجویان و کارگران خارج از سایت که ممکن است در شهر اقامت داشته باشند در حالی که اقامت آنها در محل مبدا باقی مانده است ، از مطالعه خارج شدند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *