بازپرداخت هزینه های شرکت های آسیب دیده از خاموش شدن موشک ، Assci: “شرکت ها سقوط می کنند ، منطقه مداخله می کند”

[ad_1]

“بازپرداخت هزینه های شرکت های سیسیلی ، قربانیان اخاذی و ربا ، سه سال پیش متوقف شد”: هشدار توسط Assci ، انجمن توسعه و حمایت از اعتبار تجاری ، که از منطقه سیسیل خواست “آزاد پرداخت ها و تأمین بودجه لازم به بودجه منطقه” بود ، ایجاد شد.

مزایای قانون 15/2008 بازپرداخت کمک های تأمین اجتماعی را برای شرکت هایی که به عنوان قربانیان موشک شناخته شده اند فراهم می کند و بسته به اندازه شرکت و تعداد کارمندان تا 200 هزار یورو کمک می کند.

جوزپه اسپرا ، رئیس Assci ، توضیح می دهد: “دو سال پیش ما چنین درخواست تجدید نظر کردیم زیرا بازپرداخت توسط مشکلات دیوان سالاری مسدود شد. سپس ، همچنین پس از مداخله ما ، اوضاع رفع انسداد شد و برخی بدهی های معوقه پرداخت شد ، اما هنوز هم سه سال گذشته وجود دارد. و اکنون به نظر می رسد اوضاع دوباره متوقف شده است. ما مشکلات مالی منطقه و شرایط سختی را که همه ما پشت سر می گذاریم درک می کنیم. با این حال ، شرکت ها برای ادامه فعالیت خود در زمانی که بحران کاملاً جدی احساس می شود ، به این وجوه اعتماد می کنند: در واقع ، این شرکت ها شرکت هایی هستند که قبلاً با حمله ربا و ربا ضعیف شده اند و اکنون “با سلامتی اضطراری در حال سقوط” هستند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *