بازسازی برای نجات دولت وزرا را آغاز می کند: بوشکی آلا دیفسا و گورینی همه اینترنو

[ad_1]

برنامه بهبود در روز سه شنبه ، سپس جدول پیمان قانونگذاری و بازسازی قابل توجه. در اینجا آخرین پیشنهاد برای Mateo Renzi است. جوزپه کونته ، که با حزب دموکرات گره خورده است ، او را روی میز می گذارد. اگر Iv آن را رد کند – این زیرمجموعه است – چالش موجود در اتاق ، به نام “خیر عمومی” و خدمات کشور آماده است. دولت اطمینان می دهد پیام کونته “باز می شود”. اما Renzians آن را به عنوان درخواست برای “مسئولین” ، نه حوا خواند.

و عصر ، هنگامی که رنزسی نمایندگان مجلس خود را جمع می کند تا در ساعات حساس آنها را متحد کند ، کلمات سخت باقی می مانند ، سناریوی بحران باز می شود. در میان رهبران رنزسی ، بیش از یک نفر متقاعد شده است که دیگر بسیاری از افتتاحیه های ترکیب مجدد وجود ندارد. استعفای وزرا روی میز است – می گوید رنتزی – و ایو آماده است تا در صورت عدم تغییر و تسریع در دولت محسوس ، به مخالفت برود. یعنی حداقل یک تعداد این رای گیری “بلوف” است و چهارمین مرحله بحران را برای چرخاندن دولت به سمت راست باز نمی کندرنزی به خانواده اش می گوید که به آنها اطمینان دهند.

حوا می گوید ، این گروه “جمع و جور” است تا منکر فرار از منزل شود. Renzians سریعاً به “پاسخها” و متن مرمت مراجعه می کنند تا بتوانیم به CDM و اتاق برویم. در مورد سایر مسائل ، یک سند سی ماده ای از Dem Goffredo Bettini به نمایندگی از نخست وزیر کنته ارائه می شود رنزی ، با این گره هایی که از مقامات مالیاتی به سمت بررسی درآمد شهروندی ، از عدالت به سایت های ساختمانی منتقل می شود. حزب دموکرات ، بلکه M5s و Leu ، بدون تأخیر بیشتر خواستار توافق هستند. اما مهمتر از همه ، آنها تلاش می کنند برای اینکه دستانشان را از لباس رنزی بیرون بکشند: اطمینان دارند دهانه مطالب بسیار گسترده است.

تا آنجا که کسانی هستند که بحث درباره درخواست حداقل بخشی از مس را رد نمی کنند. نخست وزیر نخست وزیر در یک پست طولانی در فیس بوک هشدار می دهد ، این آخرین تماس است. بهمرکز Conte یک طرح واکسن (“ما اولین نفر در اروپا هستیم”) برای کشوری “خسته” و “مزرعه” آن “در معرض خطر” است. وی اعلام کرد که وی هفته آینده با CDM وارد می شود ، نه تنها یک برنامه بهبود ، که میراث “کل کشور” است ، بلکه همچنین یک انحراف بودجه جدید – که باید با اکثریت مطلق پارلمان رأی داده شود – برای تأمین اعتبار فرمان دیگری در مورد تازه کردن

با تقویت بخش بهداشت (برای “حفر” مس) ، بلکه مدرسه و دیجیتالی شدن تجارت ، دستی دراز برای شناسایی خواسته های احزاب برای بهبودی در دست انجام است. و این در آرزوی اعلام شده برای “تقویت انسجام اکثر نیروها و استحکام تیم دولت” است (احزاب می خوانند: بازسازی). نخست وزیر بر اساس “مشارکت همه احزاب” اعلام کرد که در حال تهیه “لیست اولویت” برای بقیه قوه مقننه است.. اما پس از آن اخطار ناخواسته ای به رنزیان وجود دارد: به کسانی که از او “صبر” می خواهند ، نخست وزیر می گوید او “مشتاق” کار برای “کشور” است.

اگر شرط رنزی این است که نخست وزیر استعفا دهد تا یک دیوارنویسی ایجاد کند ، این شرطی است که تاکنون رد شده است. نخست وزیر با تعیین محدودیت نوشت: “من تا انتها برای منافع مشترک کار خواهم کرد.” اما این ساعات “پل” های میانجی است. Dario Francescini و Graziano Delrio ، مطابق با نیکولا زنگاریتی ، وزیر PD ، پیامی به وزیر سابق ارسال کردند: “عقل سلیم و حسن نیت” این است
ممکن است “برای جلوگیری از بحران در یک بیماری همه گیر کامل”.

در غیر این صورت ، به Dems هشدار دهید ، Iv باید مسئولیت مسدود کردن بازیابی و Refresh را به عهده بگیرد. برای یافتن توافق تا دوشنبه شب (CDM قابل جابجایی است) یا سه شنبه زمان وجود دارد ، در غیر این صورت Renzi شکست را تحریم می کند. طبق برخی منابع ، این مانع از تصویب CDM Recovery نخواهد شد و همچنین به کسری بودجه رأی می دهد تا نشان دهد که نمی خواهد به کشور آسیب برساند ، اما با استعفای ترزا بلانوا و النا بونتی ، این بحران را باز کنید در روزهای اخیر هیچ ارتباط مستقیمی بین رهبر چهارم و نخست وزیر وجود نخواهد داشت.

بر اساس گزارش ها ، این دو فقط از طریق پیامی درباره آرزوهای کریسمس و سال نو می شنوند. سپس به Renzi ، دوباره با پیام ، كنته در 6 ژانویه ورود پیشنهاد بهبودی به روز شده توسط Roberto Gualtieri را اعلام كرد. پایان ارتباطات اما سفیران در محل کار خود هستند و تماس ها تا چند ساعت آینده منتفی نیست.

گفته می شود که سفرا مجال تجدید ساختار دارند: این شامل دو وزارت جاذبه در Iv با است اتوره روزاتو (دفاع ، با Gerini در Viminale) e ماریا النا بوسکی و برای فرضیه Pdt ، بتینی ، معاون وزیر ریاست شورا و هیئت بازیابی آندره اورلاندو. اما Renzians توضیح می دهد که تغییر ساختار نمی تواند راه حل باشد.

آنها شرط می بندند که در سالن یک سرشماری انجام شود و این بحران می تواند به دولتی با اکثریت اکثریت به رهبری حزب دموکرات (دمس ، بلکه 5 نفر انکار کند) یا مدیر اجرایی توافق نامه های گسترده با نخست وزیری مانند ماریو دراگی منجر شود. یا مارتا کارتابیا. در همین حال ، Renzians شکار (به گفته آنها شکست خورده اند) را برای افرادی که مسئول نخست وزیری هستند ، محکوم می کنند ، و مصاحبه ای که هوگو گراسی ، سناتور سابق M5s ، اکنون لیگ شمال ، گفت: کونته به او پیشنهاد کار می کند برای ترک اکثریت امتناع پالازو چیگی خشک و خشمگین است: کلمات “دروغ” و “تهمت” برای جلسه ای که مربوط به نوامبر 2019 است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *