بازدید از RSA ، چراغ سبز پس از بیش از یک سال توقف: فقط با پاس سبز می توانید وارد شوید

[ad_1]

چراغ سبز برای بازدید از تمام RSA به دلیل اورژانس Covid بیش از یک سال به حالت تعلیق درآمد. این را وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا اعلام کرد.

وی در فیس بوک نوشت: “من تازه این مصوبه را امضا کردم ، که به شما امکان بازدید کامل امنیتی از کلیه RSA ها را می دهد.” من از مناطق و کمیته علمی و فنی تشکر می کنم که هماهنگ با وزارت بهداشت برای رسیدن به این مهم کار کرده اند. هنوز بسیار احتیاط و رعایت قوانین و پروتکل های ارائه شده ضروری است ، اما ما در لذت کسانی مشترک هستیم که سرانجام پس از طی مسافت لازم برای محافظت از آنها می توانند عزیزان خود را ببینند.

ورود RSA فقط به بازدیدکنندگان دارای مجوز Covid-19 Green مجاز است. سند وزارت بهداشت آن را مشخص می کند. وی می گوید: “گواهینامه ها ، مگر اینکه توسط قانون ملی خلاف آن پیش بینی شده باشد ، می تواند ابزاری مفید برای هدایت تنظیم برنامه های بازدیدها و گشت و گذارها باشد ، سازگار با وضعیت محلی و مشخصات خاص خدمات و ساختارهایی که می تواند مصرف کنندگان را با درجات مختلف در خود جای دهد. “بی ثباتی و خطر انتقال مسری. صدور گواهینامه جایگزین انطباق با اقدامات پیشگیری و کنترل شیوع عفونت نمی شود. “

اقدامات دسترسی اعضای خانواده و ویزیتورها “می تواند بر اساس توسعه سناریوی اپیدمیولوژیک” حتی به معنای محدودتر “توسط مدیر پزشکی یا مقام بهداشت” دوباره طراحی شود “. این مصوبه که به امضای وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا رسیده است ، این امر را پیش بینی کرده است. سند قانون بلافاصله لازم الاجرا می شود.

“با توجه به اهمیت مساعدت و بهزیستی روانشناختی ساکنان ، باید از امکان برنامه ریزی سفرهای مهمان و بازگشت خانواده اطمینان حاصل شود.” قانون RSA در وزارت بهداشت این امر را پیش بینی کرده است. “آزادی برنامه ریزی شده میهمانان – می خوانیم – نیاز به تنظیم خاصی از سوی مدیران و از نظر پایداری بالینی مقیم و سطح خودمختاری و بی ثباتی وی و همچنین نیازهای خاص برای توان بخشی دارد. همیشه امضای پیمان مسئولیت متقابل بین ساختار و ارقام مهمان یا نماینده قانونی ضروری است “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *