بارداری در زمان کوید ، اضطراب و افسردگی بیشتر در زنان باردار

[ad_1]

مادر شدن در طی همه گیری به چه معناست؟ داده های جمع آوری شده در ماه های اخیر در یک گزارش بین المللی اضطراب ، افسردگی و استرس روانی در زنان باردار و پس از زایمان بیش از حد انتظار است. برای درک بهتر و داشتن اطلاعات دقیق تر ، موسسه عالی بهداشت (ISS) در اکتبر مطالعه ای را برای ارزیابی تأثیر Covid-19 بر تجربیات و وضعیت عاطفی زنانی که در طول مراکز مشاوره خانواده مراجعه می کنند ، در ایتالیا آغاز کرد. حاملگی یا بعد از تولد ، تا 6 ماه از زندگی کودک.

هدف این است که زنانی که به مشاوران 9 شرکت بهداشتی در 8 منطقه مراجعه می کنند ، و ما قبلاً خدمات مشاوره Azienda ULSS 6 Euganea ، AUSL بولونیا ، Azienda USL Toscana Centro ، ASSL Olbia و ASP Cosenza را شروع کرده ایم.

شرکت کنندگان برای جمع آوری اطلاعات در مورد تجارب زنان در دوران بارداری ، زایمان و ماه های اول زندگی کودک ، باید پرسشنامه آنلاین را تهیه کنند که در ماه مارس گذشته توسط گروهی از متخصصان بهداشت روان در ایالات متحده تهیه شده است. به طوری که نشانه های مفیدی برای بهبود کمک و پشتیبانی ارائه شده از خدمات بهداشتی در زمینه بیماری همه گیر وجود دارد.

سازگاری اروپایی پرسشنامه توسط گروهی از محققان متحد در اقدام COST اقدام 18138 “نوآوری تحقیقاتی و یک شبکه پان اروپایی پایدار برای اختلال افسردگی پس از زایمان” ، که ISS برای ایتالیا شرکت می کند ، انجام شد. در حال حاضر بیش از 1000 زن در ایتالیا هستند که پرسشنامه را تکمیل کرده اند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *