اینجا “Narrè” ، پنجمین آلبوم گروه سیسیلی “Vorianova” است

[ad_1]

بر ووریانوا بازگشت تا با آلبوم پنجم خود توسط شنوندگان شنیده شود ناره، منتشر شده توسط Isola Tobia Label و قابل خرید در وب سایت این برچسب – همچنین در نسخه فیزیکی – و در فروشگاه های بزرگ دیجیتال. انتشار پروژه ضبط توسط یک برنامه ریزی شد ، که با همین عنوان تعجب آور نیست ، زیرا این یکی از برنامه های ترین و نماینده ترین آهنگ های لیست آهنگ است که از 13 قطعه تشکیل شده است و دارای یک موضوع مشترک برای مدت زمان سپری شده است گذشت و خواهد گذشت. نوعی داستان / مفهوم که در آن ارتباط منطقی که دنباله آهنگ ها را هدایت می کند بیشتر به محتوای آنها مربوط است تا ریتم.

این پروژه از نتیجه گیری در مارس 2020 حاصل شد ، در طی آن گروه سیسیلی نیز با لحظه ای تأمل شدید روبرو شد ، که آن را به کشف مجدد ، با نیاز به عادت به مکانیسم های جدید ، خاطرات گذشته و مثبت دادن – و چند – ارزش برای بازگشت.

در واقع ، “Nare” در لغت به معنای “عقب” است ، اما در هم آمیختگی زندگی و رویدادهای شخصی ، نگاه به عقب به معنای یافتن انگیزه و آرزو برای راه اندازی مجدد موتور فردا فرد و کشف معنای زندگی است ، بدون توجه به خواست ما ، از ما خواسته می شود که دست برداریم. این یک سفر موسیقی است که لحظه های تأمل را با لحظات رویا ، داستان هایی از زندگی روزمره و فریادهای نکوهش جامعه خالی از ارزش متناوب می کند. بازگشت به عقب به یک ضرورت تبدیل می شود ، یک ضرورت برای ردیابی تاریخ زندگی ما و بازگشت به پایین. از جمله موضوعات غالب ، آزادی برای گذران وقت است، یک روح آزاد ، استعاره ای توسط هواپیما نشان داده می شود ، چهره ای تکرار شونده از نظر بصری و صوتی در طول پروژه. اصوات – خواه صدای پروانه یا ترک خوردن امواج یا بیشتر – در واقع نقش بسیار مهمی در برانگیختن حافظه و احساسات کسانی که به دیسک گوش می دهند و بیشتر در همه آهنگ ها وجود دارند ، بازی می کنند و به حداکثر خود می رسند تأثیر در آخرین آهنگ “Ti lassu u tempu” ، جایی که صدای شخصیت های مهم تاریخ با لحن ، حتی قبل و خارج از کلمات ، در یک جمله بدون تمایل صریح ، که در دم آهنگ محو می شود ، شناخته می شود.

آب ، که در درجه اول به عنوان وسیله حمل و نقل در نظر گرفته شده است ، ثابت مداوم قابل توجهی است ، ضمنی یا به وضوح در متن بیان می شود. همانطور که در “ماما آفریقا” ، که ، از جمله ، یک آزمایش کاملاً جدید برای ووریانوا است ، زیرا این اولین آهنگی است که گروه با استفاده از ایتالیایی اغلب با گویش خودداری ساخته است. انتخاب نزدیک به نفس جهانی ترانه است ، مالیخولیایی و احساسی ، بخشی جدایی ناپذیر از آلبوم ، اما همچنین از برخی جنبه ها
یک پروژه مستقل که با بقیه متفاوت است. به طور کلی ، اساس آلبوم برای این است که موسیقی و کلمات به خوبی ازدواج کنند ، زیرا روح در نوشتن و زندگی همزمان آشکار می شود. پیچیدگی و طبیعت آزمایشی صداها ، با پژواک هایی که یادآور دهه 1980 است ، همچنین تمایل هرگز پنهان Vorians برای ارائه تولیدات رکوردشکن را تأیید می کند ، ظاهراً دور از برنامه های سنتی رپرتوار گویش سیسیلی است.

Vorianova در مورد این ماجراجویی جدید موسیقی به شرح زیر صحبت می کند: “پس از 20 سال زندگی حرفه ای ما هنوز می شنویم نیاز به اشتراک گوشه های مخفی روح ماستبرای گفتن داستانهایی که همه می توانند شناسایی کنند ، شامهایی که بیش از یک لیوان شراب صرف کردند ، خوشحال هستند که پروژه ای را شامل می شوند که شامل زندگی ما و تجربیات موسیقی ما در یک صدای جدید است که منعکس کننده ما است … سفری که در آن احساسات و اشتیاق وجود دارد هنوز همان است ، گویا این اولین رکورد است “.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.