ایتالیا تا فینال ، مانچینی: “پسران خوبی برای باور کردن”. بونوچی: “ومبلی ما را نمی ترساند”

[ad_1]

“برای رسیدن به فینال مسابقات قهرمانی اروپا؟ من به آن اعتقاد داشتم ، اما پسرانی که از همان لحظه اول با آن به آن اعتقاد داشتند خوب بودند.”مربی گفت روبرتو مانچینی در یک ویدیو منتشر شده در حساب رسمی توییتر تیم ملی ، که در آن مسیر Azzurri به فینال Euro2020 از طریق یک سری عکس ردیابی می شود.

عکس اول المپیکو: “یک روز خوب در رم بودیم و در آنجا تماشاگران به استادیوم ها برگشتند.” سپس شادی لوکاتلی: “پیروزی مقابل سوئیس که کار آسانی نبود ، در یک چهارم نهایی را گشود.” در آغوش گرفتن با “برادر کوچک” ویالی. “بعد از مسابقه مقابل اتریش ، اولین ناک اوت ، یک آغوش آزادیبخش بود.” بعد از مروارید Insigne: “گل 2-0 مقابل بلژیک. اگرچه ما این پنالتی را گرفتیم ، کمی آرامتر شد.”

تصاویر پیمایش می شوند و به نیمه نهایی منتقل می شوند. حدود یازده متر. “جورجنینو در ضربات پنالتی آرام است ، این خارق العاده است. ما حتی اگر در ضربات پنالتی اتفاقی بیفتد ، ما بسیار آرام بودیم.” شادی یک چرخ است. “جشن در پایان خوب بود. و ما اسپینا را به یاد آوردیم که بهترین مدافع قهرمانی اروپا بود. جای تأسف است که او در فینال با ما نیست.” سرانجام ، انگلیس: “روبرتو مانچینی” در پایان گفت: “دوستان انگلیسی ما با شایستگی به فینال رسیدند. آنها خیلی کم به حریفان خود باختند. آنها تیم خوبی هستند.

اروپایی ها ، 4 مثبت در میان روزنامه نگاران و اپراتورهای Rai ایتالیا را دنبال می کنند: زنگ خطر در Coverciano

“بدون بهانه ، ما فقط به بازی فکر می کنیم. خستگی وجود ندارد ، گذشته چیزهای زیادی به ما آموخته است ، ما زمان زیادی برای بهبودی داشتیم ، روز یکشنبه همه چیز را برای پیروزی خواهیم داد.” مدافع آبی پوش اینطور گفت لئوناردو بونوچی قبل از فینال Euro2020 بین ایتالیا و انگلیس ، برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در ومبلی. بونوچی افزود: “مانچینی روی سر خود کار می کند ، اعتماد به نفس ما را پس می دهد و ما را وادار می کند که راهی را که می خواهد طی کند درست است.” سپس او کیفیت و استعدادی را به ارمغان آورد که کار و مسافرت را برای ما آسان تر کرد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.