ایتالیایی کلمه جدیدی دارد ، به عنوان “تحریف” شناخته می شود: این معنی آن است

[ad_1]

فرهنگ لغت ایتالیایی کلمه جدیدی دارد: “مخفی” است ، اعتبار آن توسط Accademia della crusca مجاز است. اکنون می تواند هم به زبان رسمی و هم در مدرسه استفاده شود. طبق آکادمی ، منحنی همچنین می تواند به عنوان معنی صفت استفاده شود “شرم آور ، در مورد صحنه ها و رفتارهای دیگران گفته می شود که باعث ناراحتی و ناراحتی ناظر می شود” که به عنوان یک اسم با دو معنی: “احساس خجالت” یا “پدیده بیدار شدن از خجالت و به ویژه صحنه ها ، تصاویر ، رفتاری که باعث این احساس می شود”.

Crusca یادداشت می کند ، این کلمه در سال 2020 ابداع شد و ریشه شناسی از انگلیسی به منقبض خواهد بود ، به معنی “انقباض غیر ارادی یا غیر ارادی عضلات (از سرما یا درد)” برای سرما یا درد “) ،” کنار کشیدن از انزجار “(” کوچک شدن از ترس یا بندگی “) و سرانجام” احساس شرم و شرم از چیزی “(” احساس خجالت و شرم از چیزی “) ؛ “عمل انقباض” را خرد کنید.

Accademia della Crusca می نویسد: “Cringe” یک کلمه انگلیسی است که قرن ها در زبان مبدأ آن گواهی شده است ، که در سال های اخیر شاهد گسترش روزافزونی در وب بوده است ، به ویژه هنگامی که بین 2015 و 2016 بین کاربران جوانتر محبوبیت پیدا کردند برخی از فیلم ها با عنوان “سعی نکنید کوچک شوید” ، مجموعه ای از فیلم ها با موقعیت های مضحک یا شرم آور که باعث ایجاد چالش های مجازی (اصطلاحاً چالش ها) می شود: به معنای واقعی کلمه “سعی کنید کوچک نشوید” ، یعنی خجالت “ناراحت کننده” را تجربه نکنید در زبان ما ، کلمه cringe با منطقه مبدا و با استفاده عمدتا جوان از زبان عامیانه همراه است و در هیچ فرهنگ لغت ایتالیایی ثبت نشده است ، اما در وب ، شبکه های اجتماعی و سیستم عامل های جریان و فیلم کاملاً رایج است. مانند YouTube و Twitch ، و هم به عنوان یک اسم مردانه ثابت و هم به عنوان صفت استفاده می شود. “

به معنای موجود در وب ، تحریف در انگلیسی توسط Urban Dictionary ، فرهنگ لغت آنلاین عامیانه که توسط کاربران انگلیسی زبان تدوین شده است ، ضبط می شود ، مانند “وقتی کسی اقدام می کند / یا خیلی خجالت آور است یا ناراحت کننده است ، به شما احساس فوق العاده می دهد خجالت زده و یا خجالت می کشم ”(وقتی کسی رفتار می کند یا آنقدر خجالت می کشد که باعث می شود احساس خجالت و شرمندگی فوق العاده ای داشته باشید) و در ایتالیا توسط پورتال Slengo (” یک فرهنگ لغت آنلاین در مورد نئولوژی ها و اصطلاحات اصطلاحات به زبان ایتالیایی ، ویرایش شده توسط اینترنت “) ، که آن را به عنوان” یک لحظه ، یک جمله ، یک صحنه ، یک میم یا شخصی که باعث ایجاد خجالت و اندکی ناراحتی و خجالت در کسانی می شود که تماشا می کنند یا گوش می دهند “تعریف می کند ، با استفاده از عبارت ، واضح است که عامیانه ،” بین ، متوقف شود صحبت کردن ، شما کوچک می شوید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *